Український стартап розробив годинник, який дозволить маніпулювати часом
27 Сен 2019, 11:51

Український стартап розробив годинник, який дозволить маніпулювати часом

Український стартап розумних годинників Emotion Labs та креативна агенція Saatchi&Saatchi
Ukraine створили інструмент, що покращує продуктивність та зменшує стрес під час дедлайнів. І
все це завдяки маніпуляціям із часом.
Уявіть, якщо б час спливав повільніше, наскільки б комфортніше можна було працювати. Якщо
б одна секунда спливала за дві, або навіть три секунди? Чи можливо це?

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь

«Приручити час». Так називається функція, що була інтегрована в існуючий додаток для стресс-менеджменту. ЇЇ головна ціль – боротьба з таким явищем, як Deadline stress. Deadline stress виникає переважно в останню годину перед важливою подією і досягає свого максимуму, коли на годиннику залишається близько 15 хвилин. У цей період людині властиво прискорюватися до максимуму своїх можливостей. І в цей же період у людини виникає відчуття, що час теж прискорився і почав на неї тиснути.

Користуючись дослідженнями та спостереженнями, стартап Emotion Labs разом із агентством Saatchi&Saatchi Ukraine знайшли ідею, здатну перевернути підхід до особистої ефективності. ЇЇ реалізація стала можливою завдяки головній розробці стартапу — стрес-трекеру EMwatch. В основі розробки — пряма залежність стану та продуктивності людини від часу, що лишився до важливої події. 

Щоб активувати функцію, користувачу достатньо лише ввести у додатку час та дату важливої події. За кілька годин до дедлайну годинник починає повільно прискорювати свій час, а за годину він починає сповільнюватися. Секунди починають спливати повільніше, що зменшує стрес користувача. Поточні розробки дозволять не тільки змінити звичний підхід до роботи, але й впровадити функцію в усі корпоративні пристрої. 

Расскажите друзьям про новость