09 Авг 2021, 11:56

Український культурний фонд і FFFACE.ME запускають фотопроєкт із нагоди 30-річчя Незалежності України

Український культурний фонд спільно зі студією FFFACE.ME запускають Instagram-фотопроєкт «Культурні кольори України» та анонсують виставку найкращих робіт у Kooperativ. Фотопроєкт має на меті показати розмаїття  української культури, національної спадщини України та її туристичну привабливість.

Долучитися до фотопроєкту може будь-хто, для цього потрібно опублікувати сторіз із фото свого міста за допомогою Instagram-фільтра «Культурні кольори України» та обов’язково додати відмітку профілю УКФ — @ucf_in_ua. 

Instagram-маска нагадує власні базові фільтри Instagram, але тепер замість режимів Oslo, New York, Paris та Los Angeles, користувачі зможуть зробити сторіз із фільтрами «Київ», «Львів», «Харків», «Одеса» та інших міст України. За словами організаторів, фотопроєкт «Культурні кольори України» присвячений створенню сучасного туристичного образу Незалежної України.

Що потрібно для участі?

Для участі необхідно викласти в сторіз фото з об’єктами культури, мистецтва, туристичних місць та тим, як ви бачите своє місто в цілому; або сторіз фото з культурних заходів/подій України через один із режимів фільтра «Культурні кольори» і відзначити (тегнути) аккаунт УКФ (@ucf_in_ua). 

Кожна сторіз із таким фільтром та відміткою Instagram аккаунту УКФ буде автоматично взята до розгляду журі конкурсу, що триватиме з 09 серпня по 13 серпня (13:00). 1 аккаунт — одне фото. У разі, якщо учасник надішле більше одного фото-сторіз, УКФ розглядатиме на конкурс лише перше фото.

Як проходитиме виставка?

За оцінками журі УКФ будуть відібрані кращі роботи, які будуть надруковані і представлені на виставці, яка триватиме з 20 по 27 серпня в Kooperativ. 27 серпня відбудеться урочисте закриття виставки, на якому автор найкращої роботи, за версією FFFACE.ME, отримує фотоапарат Instax для миттєвих фото. Відвідати виставку зможуть усі охочі. 

Український культурний фонд став сучасною платформою перетину ідей та можливостей, і тому – унікальним фундаментом для вільного творення нових сенсів у культурному просторі з глобальним завданням формувати попит на український культурний продукт в усьому світі. Сподіваємося, що участь креативної спільноти, щиро закоханої у мальовничі міста своєї країни, в фотопроєкті та виставці з нагоди 30-річчя Незалежності України вкотре ствердить, що наша держава сповнена обдарованих митців, а ми зусиллями партнерства знову підтримаємо кращих із кращих і зможемо разом насолодитися розмаїттям їх художніх поглядів та сприйняття рідного краю.
Владислав Берковський
виконавчий директор Українського культурного фонду
Ця діяльність збігається з місією нашої студії — допомагати молодим креаторам проявляти себе, а також зміцнювати культурний і технологічний імідж України. Україна відома своїми фотографами, водночас більшість нових імен залишаються в тіні через високий рівень інформаційного шуму. Перетворивши публікацію в сторіз у повноцінну виставкову роботу ми допоможемо виділитися найактивнішим представникам нової хвилі, а заодно і наповнити інфополе реальними фотографіями українських міст, а не звичним Хрещатиком з каштанами.
Дмитро Корнілов
співзасновник та CEO FFFACE.ME

Расскажите друзьям про новость

Новое видео