02 Сен 2020, 10:15

Українська ідентичність в кавовій культурі: Gemini Espresso та Пузата Хата презентували стаканчики з народними приказками

Мережа ресторанів української національної кухні Пузата Хата та виробник натуральної свіжообсмаженої кави Gemini Espresso запускають лімітовану кількість стаканчиків у новому дизайні. 

З 7-го вересня, купуючи каву об’ємом 285 мл в Пузатій Хаті по всій території України, кожен отримує стаканчик із жартівливою українською народною приказкою на кавовий лад.  

Головна мета проекту — привернути увагу кавоманів до якісної кави українського виробництва. До комунікації залучені емоційна складова та «мовне питання», яке нині надзвичайно актуальне серед україно- та російськомовного населення України. 

На стаканчики кави нанесені український орнамент, немов знятий з вишитих сорочок, та різні доброзичливі народні приказки, які жартівливо нагадують про наше спільне мовне багатство. 

«На наш погляд, це вдале поєднання різних проявів культурної спадщини — симбіоз української домашньої кухні та народної культури, — коментує проєкт директор з маркетингу Gemini Espresso Людмила Поліно. Українські приказки — це безцінна пам’ять народу — талановитого, чуйного та самобутнього. Вони століттями передавалися з покоління в покоління, а сьогодні ми маємо за честь нагадати про народну творчість цього жанру через сучасні способи комунікації.»

На лімітований випуск стаканчиків нанесено 20 унікальних жартівливих народних приказок, які ввібрали в себе мовне багатство, досвід та мудрість предків:

  • Сонній кумі кава на умі.
  • Міцна кава — козацька забава.
  • Яка кава, така й робота.

Крім цього, для гостей ресторанів Пузата Хата діє спеціальна пропозиція — каву можна отримати за спеціальною ціною за умови придбання будь-якого торту. А на жовтень компанія планує підключити доставку кави та смаколиків через Raketa та Glovo. 

«Таким чином, ми залучимо українців замовляти смачну каву національного виробництва, сформувавши асоціацію «Пузата Хата — смачна кава від Gemini Espresso», — додає Людмила Поліно.

Формат Coffee to Go особливо став популярним з початком карантину, коли багато кав’ярень зачинились, а любителів кави, звичайно ж, не поменшало. Багато закладів так і не змогли повноцінно відновити роботу, але практика самоізоляції та потреба в нових рішеннях змінила культуру кавування поза межами закладів та «навчила» українців замовляти каву онлайн з доставкою. 

Якщо ще на початку березня доставка вже готового лате до офісу чи додому для багатьох здавалася лише забаганкою, то нині така практика мало в кого викликає подив, натомість лише позитивні відгуки. 

Пузата Хата — мережа ресторанів домашньої кухні, яка запрацювала ще 2003-го року й нині нараховує близько 40 закладів швидкого харчування. Слідкуючи за трендами у ресторанному бізнесі, Пузата Хата вдосконалювалася від самого початку свого заснування. Сьогодні Пузата Хата — це мережа сучасних ресторанів з якісним і швидким обслуговуванням, в яких можна скуштувати смачні страви української та європейської кухні.

Gemini Espresso — лідер ринку з виробництва свіжообсмаженої кави України, національний виробник. Уже понад 20 років професіонали Gemini обирають зерна виключно з найкращих плантацій усього світу, а при створенні нових кавових блендів завжди враховують смакові уподобання українців. Філософія компанії — прагнення до найвищої якості продукції. Gemini пропонує каву мелену та в зернах для будь-якого способу заварювання.

Партнерський матеріал

Расскажите друзьям про новость

Новое видео