09 Дек 2020, 17:55

Українці зможуть побачити свої новорічні вітання на Софійській площі

Під час новорічних свят на Софійській площі у Києві буде працювати інтерактивна лазерна проєкція, автором якої може стати кожен. Проєкт «Вітання звідусіль» від Національного заповідника «Софія Київська» та Visa дає змогу привітати близьких та рідних, певну людину чи цілу країну з будь-якої точки світу. Потрібно тільки залишити привітання на сайті happynewyear.com.ua. З 19 грудня по 7 січня понад 10 000 привітань одне за одним з’являтимуться на дзвіниці Софійського собору в Києві. 

«Вітання звідусіль» — це більше, ніж новорічна розвага і транслятор побажань. У прагненні привітати Україну ми немов зберемо в одному місці тисячі людей, що живуть не лише у різних куточках нашої держави, а й по всьому світу, — відзначає генеральна директорка Національного заповідника «Софія Київська» Неля Куковальська. — І місце лазерної проєкції як ніколи має значення, адже автори привітань звернуть увагу на нашу спільну культурну та історичну спадщину, відчують зв’язок, що об’єднує українців, де б вони зараз не були».

Лазерна проєкція працюватиме з 19 грудня до 7 січня щодня з 16:00 до 21:00. Щоб ваше вітання з’явилося на головній новорічній площі України, потрібно зробити три кроки:

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

  • заповнити заявку на сайті happynewyear.com.ua;
  • зачекати, доки вітання пройде перевірку;
  • отримати повідомлення з точним часом, коли вітання з’явиться над Софійською площею.

«Ми створили цей проєкт, аби попри будь-які обставини й труднощі ви змогли привітати тих, кого любите: своїх близьких, друзів, колег та Україну, — говорить Віра Платонова, старша віцепрезидентка Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи.  — Ми не тільки виведемо чисельні вітання на дзвіницю Софійського собору, а й будемо вести пряму трансляцію цієї акції на сайті проєкту, щоб якомога більше людей могли перенестися на головну новорічну площу».

Спеціальна камера зафіксує мить демонстрації привітання на головній новорічній площі України та надішле фото кожному, чиє повідомлення з’явилося на дзвіниці, на вказану електронну скриньку. Світлини можна буде використовувати як оригінальну листівку, щоб привітати близьких.Над інтерактивною лазерною проєкцією та сайтом працювали понад 20 експертів світла компанії Expolight.

Також із 19 грудня на сайті проєкту можна буде спостерігати за новорічними площами різних країн світу. Трансляції наживо відбуватимуться з Нью-Йорка, Лондона, Брюсселя, Праги та інших міст.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео