14 Дек 2007, 09:14

Україну пропіарять Euronews та National Geographic

Україну пропіарять Euronews та National Geographic

3 грудня державна служба туризму і курортів Міністерства культури і туризму України презентувала комплексну рекламну кампанію національного туристичного продукту під гаслом «Україна запрошує!».
 
В державному бюджеті на 2007 рік на фінансування цієї кампанії було закладено 8,5 мільйонів гривень. Для обговорення перших кроків у цьому напрямку запросили журналістів та представників туристичного бізнесу.
 
«Україна – це Чорне та Азовське моря, 70 тисяч річок, Карпати та Крим, 130 тисяч пам’яток історії, більше 400 музеїв, більше 500 населених пунктів із 800-річною історією. Отож відпочинок тут може зацікавити найвибагливішого туриста», – вважає голова Державної служби туризму і курортів Анатолій Пахля.
 
За його словами, 2008 рік оголошено роком туризму в Україні, а сама кампанія розрахована на десять років. Розпочати її було вирішено з ідентифікації України як туристичної держави. Першими кроками в цьому напрямку стало створення логотипу кампанії та розробка реклами зимового туризму.
 
Як розповів заступник Міністра культури і туризму України у зв’язках із громадськістю Михайло Кулиняк, зимова рекламна кампанія розрахована на іноземців та українців віком від 18 до 35 років. Її слоган: «Україна. Снігова країна – палкі люди».
 
Білборди рекламної кампанії «Україна запрошує!» встановлять у містах п’ятьох європейських країн – у Празі, Варшаві, Загребі, Дубровнику, Будапешті та Братиславі. Крім того, інформаційні матеріали про нашу країну можна буде прочитати у журналі Readers Digest, а саме в його німецькому, французькому та італійському виданнях. Їх загальний тираж – майже 1,5 мільйона примірників.
 
Також під час презентації присутні змогли побачити 30-секундний ролик про Україну, який має слоган: «Для закоханих у сніг». Ролик озвучено українською, російською, англійською та французькою мовами. Протягом кількох місяців він транслюватиметься в ефірі європейських телеканалів Euronews та National Geographic. До кінця року планується 80 виходів цього ролика на телеекранах.
 
Крім того, найближчим часом буде завершено роботу над 50-хвилинним іміджевим фільмом про нашу країну, який вийде загальним накладом 25 мільйонів примірників. Його презентація незабаром відбудеться у Загребі (Хорватія).
 
Та попри сподівання чиновників, початок рекламної кампанії викликав схвальні відгуки далеко не у всіх представників туристичного бізнесу. За їх словами, українська інфраструктура поки що не готова прийняти велику кількість туристів. Є проблема і з дорогами, і з готелями, брак яких відчувається навіть зараз. Крім того, самі ролики присутні назвали недостатньо інформативними.
 
«Там повинна бути інформація про кількість, довжини та типи лижних трас. Адже саме ця інформація може в першу чергу зацікавити українських лижників», – вважають вони.
 
Посадовці пообіцяли прийняти до уваги ці зауваження. Крім того, вони наголосили, що робота триватиме й надалі. На найближчий час запланована участь Держслужби курортів та туризму у виставково-ярмаркових акціях. Для цього вже готується спеціальна сувенірна продукція, наступним етапом стане рекламна кампанія літнього відпочинку в Україні.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео