06 Фев 2020, 13:30

Uber Eats: рік роботи сервісу доставки їжі в Україні

Рік тому компанія Uber вперше запустила сервіс із замовлення і доставки їжі Uber Eats в Україні з мобільного додатку. Всього за 12 місяців Uber Eats доставив більш ніж 250 000 кг їжі, що приблизно відповідає вазі 9 пам'ятників Богдану Хмельницькому на Софійській площі!

За час роботи Uber Eats в Україні, компанія зібрала і проаналізувала смакові вподобання українців в трьох містах (Київ, Львів, Одеса), де доступна послуга. У Києві перші рядки популярності зайняли українська і азіатська кухні. У Львові користувачі частіше за інших вибирали кебаби і азіатські страви, а в Одесі найпопулярнішими є азіатські страви — вок і рамен. Крім того, у всіх містах користувачі люблять гамбургери.

У Києві та Одесі пікові години для замовлення їжі припадають на обідній час, в той час як жителі Львова роблять більше замовлень під час вечері. Замовлення їжі на сніданок найбільш популярний суботнім ранком. Самий піковий день тижня для замовлень Uber Eats — п'ятниця. Сервіс відмінно підходить офісним співробітникам, які замовляють їжу в робочий час, і таких користувачів на платформі більшість. Інші аудиторії, які часто роблять замовлення — великі компанії і сім'ї з дітьми, які занадто цінують свій вільний час, щоб витрачати його на приготування їжі вдома.

«Uber Eats пропонує своїм користувачам безпрецедентну зручність, вибір і надійність, щоб вони могли отримувати їжу, яку люблять, з доставкою туди, де вони знаходяться. З сотнями пропозицій, доступних одним натисканням кнопки — від вишуканих до простих у приготуванні страв — Uber Eats — це найкращий спосіб отримати відмінну їжу, доставлену зі швидкістю Uber. Ми докладемо всіх зусиль, щоб зробити нашу службу доставки їжі доступною для більшої кількості міст України», — говорить Ігор Ковальов, генеральний директор Uber Eats Україна.

Щоб відсвяткувати свою першу річницю в Україні, Uber Eats пропонує промо-код для нових користувачів в трьох містах: FEBKYIV200, FEBLVIV200 і FEBODESA200. Всі вони дійсні з 03.02 до 09.02 і надають знижку 200 грн при замовленні від 400 грн (у Львові та Одесі) і від 450 грн (в Києві).

  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео