30 Июн 2020, 13:50

У журналістів, що пишуть на теми економіки, з’явився новий інструмент

Експерти аналітичного центру «Кейс Україна» та проекту «Ціна держави» створили доповнення до інтерактивного податкового калькулятора «Рахунок від держави». За його допомогою журналісти, блогери та активісти зможуть поширити знання про податки за межі свого комфортного кола спілкування та залучити більшу аудиторію до перегляду тексту. 

«Лише кожен десятий платник податків усвідомлює, як дорого коштують «безкоштовні державні послуги», простіше кажучи, люди не замислюються скільки податків вони сплачують щороку і куди вони спрямовуються. Інтерактивний калькулятор «Рахунок від держави», дозволить розширити коло обізнаних платників податків та дозволить читачу тексту миттєво розрахувати свої внески в спільну скарбницю», — говорять автори проекту.

Експерти «Кейс Україна» запевняють, що  цей інструмент дуже простий та інтуїтивний.  Якщо журналіст пише статтю про податки,  то може додати зручний варіант калькулятора податків прямо в текст або зконструювати калькулятор за необхідними параметрами через сайт. 

Блогер зможе додати до тексту про марнування коштів платників в калькулятор як аргумент, чому це марнування стосується усіх громадян. Можна також вставкою з конструктора заповнити куточок на своїй сторінці чи у блозі.  Більше про можливості калькулятора можна дізнатися на сторінці “Ціни держави”.

«Коли люди дізнаються скільки податків вони сплатили за неякісні державні послуги в освіті, медицині, безпеці чи судочинстві, тоді вони активно долучаються до змін. Допоможіть нам поширити цей калькулятор — зробити щеплення від байдужості до неефективного використання податків українців» — закликає виконавчий директор «Кейс Україна» Дмитро Боярчук. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео