14 Авг 2007, 11:21

У Великобританії складений список кращих «лав-сторі»

У Великобританії складений список кращих «лав-сторі»

Історії любові з романів "Доктор Жіваго" і "Війна і мир" увійшли до списку коханих лав-сторі британців, складеного телеканалом UKTV Drama.

Історія відносин Юрія Жіваго і Лари з романа Бориса Пастернака зайняла сьоме місце в списку, перше ж з великим відривом зайняла історія Хиткліффа і Кетрін Ерншоу, — героїв романа "Грозовий перевал" Емілі Бронте. Саме ця історія отримала право називатися улюбленою любовною історією британців всіх часів і народів.

Почесне друге місце зайняли Елізабет Беннет і містер Дарсі з роману Джейн Остін "Гордость і упередження". Цією книгою піддані Великобританії зачитуються вже майже два століття, а ще більшій її популярності сприяли два фільми — серіал і недавній повнометражний фільм, в якому зіграли Кіра Найтлі і Метью Макфейден.

37% опитаних британок призналися також, що чоловік, подібний Дарсі, скоріше підкорить їх, ніж будь-який сучасний представник сильної статі.

Третє місце в списку показує, що як і раніше "немає повісті сумніш на світі", чим "Ромео і Джульєта" Уільяма Шекспіра. Крім того, згідно опитування, саме Шекспірові належить честь створення найромантичнішого епізоду — знаменитої сцени на балконі з "Ромео і Джульєти".

"Джейн Ейр" Шарлоти Бронте займає в списку улюблених любовних історій англійців четверте місце. Услід йде історія пристрасті Ськарлетт О'хара і Ретта Батлера з романа американської письменниці Маргарет Мітчелл "Понесені вітром".

У список 20 улюбленіших романтичних сюжетів увійшли також історії з романів Френсиса Скотта Фітцжеральда "Великий Гетсбі", "Війни і миру" Льва Толстого і "Коханця леді Чаттерлей" Девіда Герберта Лоуренса.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео