14 Ноя 2008, 11:42

У редакції тижневика «Контракти» створено осередок КНМП

13 листопада журналісти тижневика «Контракти» створили первинну організацію Київської незалежної медіа-профспілки в редакції. У той же день члени комітету КНМП зустрілися із представниками трудового колективу

У редакції тижневика «Контракти» створено осередок КНМП

13 листопада журналісти тижневика «Контракти» створили первинну організацію Київської незалежної медіа-профспілки в редакції. У той же день члени комітету КНМП зустрілися із представниками трудового колективу, щоб розглянути конфліктну ситуацію, яка склалася в редакції.

 
Нагадаємо, за інформацією працівників видавництва, кільком журналістам «Контрактів» запропонували написати заяви на звільнення у зв’язку зі скороченням штату. Щоб не витримувати передбачені трудовим законодавством два місяці, заяви вимагають датувати серпнем місяцем. При цьому зарплату тих, хто залишиться працювати, обіцяють скоротити.
 
Згідно зі статутом КНМП, первинні організації добровільно об’єднують членів профспілки, які працюють на одному підприємстві, забезпечують себе роботою самостійно або навчаються в одному навчальному закладі. Первинна організація створюються за рішенням не менше трьох членів профспілки та має право захищати свої права та інтереси в органах державної влади і управління, органах місцевого самоврядування та судових органах. Також первинна організація може отримувати від керівних органів профспілки необхідну організаційну, консультативну, юридичну та іншу допомогу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео