04 Ноя 2020, 09:38

У PointeR Agency призначено нового директора

PR-агенцію PointeR очолила Оксана Куліш, що перейшла на цю посаду з позиції Client Service Director. Власники PR-агентства – Олександр Селін та Олеся Стойко – продовжують керувати компанією, концентруючись на питаннях стратегічного розвитку та нових напрямків її діяльності.

Оксана Куліш приєдналась до агентства у грудні 2018 року, а рік тому обійняла посаду директора по роботі з клієнтами. Це не перший досвід співпраці Оксани з PointeR Agency – у 2014-му вона працювала на позиції Account manager з такими клієнтами як: Subaru Ukraine, Omega Pharma, Валартін Фарма та ін. Особистий досвід нового директора PointeR Agency складає понад 11 років з портфелем 20+ клієнтів – українських та міжнародних компаній.

«2020 рік став викликом для всіх: у зв’язку з COVID багато компаній перейшли в онлайн, більшість з них почали віддавати перевагу короткостроковому плануванню, відділи маркетингу та PR змінюють пріоритети та переглядають статті витрат. Ми розуміємо необхідність наших поточних та потенційних клієнтів не зупинятися, адаптуватися та підтримувати комунікацію з аудиторіями у нових форматах. Та раді бути корисними, максимально швидко підлаштовуючись під їх поточні потреби з врахуванням сьогоднішніх реалій», – зазначає Оксана Куліш.

Коментуючи призначення, управляючий партнер компанії Олеся Стойко зазначила: «Для PointeR Agency настає час активних змін, що вимагає від власників відійти від операційної діяльності та сконцентруватися на стратегічних питаннях подальшого розвитку бізнесу. Оксана Куліш зарекомендувала себе чудовим управлінцем, на якого можна безапеляційно покластися. Водночас, ми з Олександром не залишаємося осторонь та продовжуємо особисто вести окремих клієнтів, брати участь у вирішенні стратегічних питань наших партнерів, долучаємося до усіх антикризових проектів».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео