20 Фев 2008, 15:35

У Львові відбувся тренінг «Журналістське розслідування як жанр. Роль менеджменту»

У Львові відбувся тренінг «Журналістське розслідування як жанр. Роль менеджменту»

Власники, видавці та редактори 20 регіональних видань взяли участь у другій частині тренінгу — «Журналістське розслідування як жанр. Роль менеджменту», який відбувся прогятом 15-16 лютого 2008 року в м. Львів в рамках проекту «Підвищення привабливості використання журналістських розслідувань у практиці сучасних українських ЗМІ».

 

Тренінг було організовано Української Асоціацією Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Академією Української Преси (АУП) при підтримці Менеджмент Сістемс Інтернешнл. Його провели експерти-практики Євген Глібовицький (медіатренер) та Олена Мальцева (бізнес-тренер).

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

 

Протягом двох днів редактори вивчали тенденції розвитку нових медіа в новій економіці, інструменти залучення уваги читачів, фундаментальні засади кадрового менеджменту, ключові аспекти маркетингової стратегії видавничих компаній (та окремих видань), стратегії диференціації та ефективні способи комунікації. Навчання складалося з комбінації теорії та практики. І теоретичні викладки тренерів постійно комбінувалися з рольовими іграми та розбором спеціальних прикладів (case studies).

 

Олексій Погорелов, генеральний директор УАВПП:

«УАВПП пишається тим, що завдяки співпраці з нашим партнером, Академією Української Преси, і за підтримки MSI нам вдалося об'єднати програми таких сильних особистостей, якими є Олена Мальцева та Євген Глібовицький, у один дводенний тренінг-семінар. Адже зазвичай кожен з них викладає окремий курс. Але, враховуючи завдання, яке ми поставили перед собою — провести три навчальні модулі у трьох містах України — ми впевнені, що така практика дозволить нам передати унікальні знання багатьом видавцям. А, отже, ми зробимо реальний внесок у підвищення якості матеріалів, які друкують українські ЗМІ, а особливо — у жанрі журналістських розслідувань».

 

В анкетах «зворотного зв'язку» учасники мали можливість поділитися своїми думками щодо відповідності змісту тренінгу їх очікуванням, виставити персональні оцінки тренерам та зазначити практичну цінність отриманих знань для подальшої роботи.

 

Наступний тренінг запланований на середину березня 2008 року в м. Полтава.

 

Програма та анонс другої частини тренінгу буде оголошена організаторами на початку березня на сайті www.uapp.org  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео