21 Окт 2020, 15:22

У Києві та Харкові з’явилися street art інсталяції, які показують важливість кожного голосу

На президентських виборах 2004 року проголосував 71% молоді. На парламентських 2019-го – тільки 27%. Одна з поширених причин – переконання, що один голос нічого не значить. Аби спростувати цей міф, соціальна ініціатива #вліпизасебе та креативне агентство ANGRY створили кольорову street art кампанію.

«Коли людина думає, що її голос нічого не значить, вона, мабуть, не задумується, наскільки багато людей думають так само. І щоб переконати її в протилежному, ми зібрали маленьку частину від усіх тих думок в одному місці», – розповідає про кампанію Сергій Малик, креативний директор ANGRY.

Інсталяція – це 300 яскравих плакатів на одній занедбаній сірій стіні. Один плакат – один коментар про те, що «І ти дійсно думаєш, що один твій голос щось значить?» або «Та слухай, один голос – це ніщо», або «Я не піду голосувати, бо мій голос нічого не рішить». 

«Коли тепер мені хтось скаже, що їхній голос нічого не вартує, я зроблю цій людині екскурсію до нашої street art інсталяції. Адже там буде ще 299 таких думок. Інколи, саме одного голосу може не вистачити для перемоги демократії та здорового глузду», — ділиться Світлана Колодій, координаторка проєкту #вліпизасебе.

Окрім цитати, на кожному плакаті є й риторичне запитання: «Один голос нічого не значить?» та заклик приходити на місцеві вибори 25 жовтня.

Таку street art інсталяцію можна знайти в Києві (навпроти вул. Андріївський узвіз, 11) та в Харкові (на вул. Короленка).

Проєкт реалізовує громадська організація Global Office, в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID та здійснюється Pact Ukraine. Зміст плакатів є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Нагадаємо, раніше #вліпизасебе зняли новий маніфест, щоб покликати молодь на голосування.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео