28 Мар 2007, 15:06

У Києві виступить Пері Холл

У Києві виступить Пері Холл

31 березня 2007 року в рамках освітнього проекту Української Асоціації зі зв´язків з громадськістю (UAPR) з міжнародним майстер-класом у Києві виступить Пері Холл, старший віце-президент PRP Group (Weber Shandwick Affiliate Company). Міжнародний майстер-клас для фахівців з комунікацій та корпоративного управління буде присвячений актуальній для вітчизняного фінансового ринку темі "Роль взаємодії з інвесторами у процесі підготовки до IPO".

В ході майстер-класу будуть розглянуті наступні теми: 

  • Необхідність investor relations в компанії  для управління та комунікацій
  • Функції investor relations та залучення топ-менеджменту
  • Зв'язок та взаємодія з радою директорів
  • Розкриття інформації. Відкрита та закрита інформація
  • Взаємодія зі ЗМІ у фінансовому секторі — переваги та особливості
  • Відмінності українського та західних ринків — вимоги до комунікацій та investor relations.

"Міжнародний вимір UAPR-Академії є важливим для освітньої роботи Асоціації, адже тільки залучаючи до діалогу провідних міжнародних експертів ми можемо розвивати вітчизняний ринок та давати українським PR-фахівцям можливість обмінюватися досвідом та аналізувати світові практики фінансових комунікацій", — вважає Марина Стародубська, заступник Голови Правління UAPR, генеральний директор консалтингової компанії "Михайлов та Партнери. Україна".

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«PRP Group вже не вперше надає можливість українській професійній PR-спільноті долучатися до широкого спектру найкращих міжнародних PR-практик: від фінансових комунікацій, public affairs до CSR. Цього разу приїзд міжнародного експерта в Україну продиктований особливою цікавістю української аудиторії до інструментів фінансової комунікації та дефіцитом локальної експертизи, і ми впевнені, що спеціаліст класу Пері Хола – цінний ресурс для широкого кола фахівців», — стверджує Наталя Попович, президент PRP Group.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео