03 Июн 2008, 09:04

У Бонні відкрився «Глобальний медіафорум»

Роль засобів масової інформації у запобіганні конфліктам та встановленні миру – така головна тема міжнародної конференції «Глобальний медіафорум», що відкрилася у Бонні, повідомляє УНІАН.

 

Ініціатором форуму виступає телерадіокомпанія «Німецька хвиля». На відкритті конференції її генеральний директор Ерік Беттерманн, зокрема, підкреслив: «Ми маємо обговорити роль журналістики та ЗМІ у запобіганні конфліктам, утвердженні миру, відносинах з владою, у відстоюванні прав людини та цінностей громадянського суспільства». «Ми маємо дати правильне розуміння ролі ЗМІ як керівникам, так і тим, ким вони керують», — зазначив пан Беттерманн.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

У роботі триденного форуму беруть участь близько 900 журналістів, політиків, учених та діячів культури з майже 100 країн світу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео