01 Фев 2008, 09:25

ТVI — новий кабельно-супутниковий телеканал

ТVI — новий кабельно-супутниковий телеканал

У березні розпочне мовлення новий кабельно-супутниковий телеканал TVI, генеральним директором якого є Микола Княжицький.
 
За словами пана Княжицького, канал відзначатиметься прем’єрним кінопоказом та серіалами власного виробництва, а також інформаційно-аналітичною програмою, яку вестиме Віталій Портников.
 
«Канал буде розрахований на мешканців міст, які мають доступ до кабельного телебачення, — розповів Микола Княжицький. – Це буде якісний кабельний канал із прем’єрним кінопоказом та прем’єрними серіалами – російськими і зарубіжними. Для цього каналу ми зніматимемо в Україні серіали власного виробництва. Спочатку плануємо робити аналітичну програму, а з 1 вересня, коли канал вийде з новою сіткою мовлення – щоденні випуски новин і авторські програми».
 
Канал, за словами Миколи Княжицького, буде переважно україномовним, але його головними конкурентами повинні стати міжнародні версії російських телеканалів. Пан Княжицький не називає інвесторів, але зазначає, що це «кілька міжнародних і українських компаній».
 
Ліцензії на мовлення TVI поки що не отримав. «Оскільки основні структури каналу розташовані у Великій Британії, ми дивимось, чи будемо ми вести мовлення за українською ліцензією, чи користуватимемось Конвенцією про транскордонне мовлення, згідно з якою міжнародні канали європейського виробництва також транслюються у кабельних мережах України», — сказав Микола Княжицький.
 
Однією із сфер ділових інтересів Миколи Княжицького є продаж реклами та представництво інтересів російських телеканалів  ЗАТ «ІнтерТВ» — RTVI, «Детский мир» та «Наше кино». ЗАТ «ІнтерТВ» пов’язане з опальним російським олігархом Володимиром Гусинським, і головні активи цих телеканалів базуються саме у Великій Британії. Таким чином, є підстави пов’язувати новий проект Миколи Княжицького TVI із компанією «ІнтерТВ». Раніше про можливе працевлаштування Миколи Княжицького та Віталія Портникова в українському представництві RTVI писала «Деловая столица».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео