12 Июл 2007, 07:43

ТРК «Київ» припиняє трансляції сесій Київради

Керівництвом ТРК «Київ» прийнято рішення про припинення транслювання сесій Київради в прямому ефірі. Цей крок пояснюється вкрай низькими рейтингами трансляцій в порівнянні із середньодобовими показниками телеканалу.

В. о. директора телеканалу Дмитро Джангіров коментує це рішення так: «Останнім часом, а особливо напередодні парламентських виборів, стало тенденцією те, що прямим репортажем із зали Київради користуються для оприлюднення політичних декларацій та для нагнітання пристрастей. Депутатам, можливо, добре від цього, але каналу — ні. Бо на такі затягнуті, по 4-5 годин, програми нема соціального замовлення. Про це свідчать факти — конкретні дослідження незалежних моніторингових компаній. Тобто за відміну трансляції кияни вже практично проголосували, перемикаючи кнопки своїх телевізійних пультів».

Замість багаточасового прямого ефіру телеканал даватиме щоденник сесії Київради, у якому впродовж години стисло, об`єктивно і зважено, відкинувши непотрібні емоції, буде розповідатись як проходила сесія.

Щоденник буде запропоновано киянам у вечірній прайм-тайм. Вони матимуть повну уяву про те, що відбувалось під час засідань.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео