08 Окт 2020, 14:32

ТОВ ТРК «Студія 1+1» позиватиметься до ТРК «Україна»

1+1 media повідомила про наміри захистити в суді честь і ділову репутацію телеканалу «1+1» та групи в цілому у відповідь на заяву ТРК «Україна», яку канал розповсюдил 6 жовтня 2020 року.

«Група 1+1 media вважає, що закиди про буцімто «піратську поведінку» є образливими та необґрунтованими, зважаючи на принципи та цінності компанії та багаторічну роботу щодо посилення захисту інтелектуальної власності та недопущення піратства в Україні, зокрема. Прямі звинувачення у плагіаті та інші безапеляційні та категоричні обвинувачення, що не підтверджені рішенням суду, кидають тінь на репутацію каналу «1+1» та 1+1 media, що вибудовувалася роками», — зазначили в компанії.

«Нам досі незрозуміло, чому і за що нас намагаються змусити виправдовуватися. Як і будь-який інший канал в Україні, ми скористалися своїм правом придбати та адаптувати формат, в якому вбачаємо великий потенціал. Конкретно формат всесвітньо відомого шоу Mysteries In The Spotlight, помножений на креативність, професійність і власні унікальні рішення команди Big Entertaintment Shows, був зі старту приречений на успіх. І ми були готові до того, що надзвичайний старт та високі рейтинги першого випуску «Маскарад» на «1+1» не лишать нікого байдужими. Тож нам прикро, що колеги по ринку не вважають за потрібне добирати слів у своїй реакції на здобутки конкурентів. Ми вважаємо це абсолютно неприпустимим і будемо захищати ділову репутацію і честь каналу і групи у суді», – говорить генеральний директор 1+1 media Ярослав Пахольчук.

За словами 1+1 media, «Маскарад» є адаптацією румунського формату Mysteries In The Spotlight, який телеканал «1+1» придбав у власника, компанії Antena TV Group. Унікальною особливістю даного формату є протистояння двох зіркових команд, які змагаються за право відгадати зірку, приховану у маскарадному костюмі. Окрім того, телеканал «1+1» зазначив, що реалізував у проекті багато власних творчих рішень – це перший в Україні діджитальний ведучий, «ліпсинк-батли» зіркових команд та інше.

Група 1+1 media схиляється сприймати обвинувачення ТРК «Україна» як елемент нечесної конкурентної боротьби за увагу глядача (частка випуску «Маскараду» за аудиторією 18-54 (50+) склала 17,6%, рейтинг – 4,8%, перше місце у слоті, охоплення епізоду за аудиторією 4+ (Україна) склало 3,9 мільйонів глядачів).

Нагадаємо, ТРК «Україна» теж має наміри звернутися до суду щодо питання про порушення прав та до міжнародної організації FRAPA, яка займається захистом форматів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео