21 Янв 2022, 12:08

Топ-5 добрих зимових історій від українських благодійників

У новорічні та різдвяні свята хочеться вірити в дива. Завдяки небайдужим українцям добрі справи трапляються частіше. Про найдобріші благодійні історії, які втілили українці під час зимових свят, читайте у статті. 

Акція «Добрий шарф» від Товариства Червоного Хреста України 

Волонтери Товариства Червоного Хреста організували у Києві акцію «Добрий шарф», щоб подбати про тих, кому дуже холодно. Волонтери розвішали теплі шарфи на одній з вулиць Подолу. До шарфа додали записку з написом «Не загублена річ. Холодно? Візьми частинку тепла». Кожен охочий може взяти з собою чистий теплий шарф та зігрітися. 

Сама ідея акції виникла у США у 2008 році. Взимку місцева жителька Елізабет Сімонс вирішила допомогти з теплим одягом безхатченкам та принесла в парк шарфи із записками про те, щоб їх брали ті, хто мерзне.

«103 рази дякуємо!» для працівників швидкої допомоги в новорічну ніч 

Новий рік – це час, коли родина збирається за святковим столом. Втім, є люди, які у новорічну ніч працюють і не мають можливості святкувати з родиною та друзями. Зокрема, це працівники екстреної медичної допомоги, що зустрічають свято в кареті швидкої, на чергуванні.

Тож 31 грудня фармацевтична компанія «Фармак» привітала працівників екстреної медичної допомоги зі святами. Акцію назвали «103 рази дякую!», бо одного дякую недостатньо, щоб віддячити співробітникам швидкої за порятунок здоров’я та життя українців. Новорічні привітання отримали працівники медичної допомоги з Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Львова, Одеси, Кривого Рогу та Шостки. У медичні заклади Києва завітав Санта.

Таємний Санта для бідних від організації «Молодь за мир»

Щороку українці можуть підготувати подарунок та стати Таємним Сантою для нужденних: дітей із дитячих будинків, людей із пансіонатів для літніх та бездомних. Зареєструвавшись на сайті організації, благодійник отримує інформацію про людину, якій готуватиме подарунок. Новорічне привітання можна передати поштою або ж особисто вручити отримувачу на Різдво. Волонтери влаштовують різдвяні обіди, де спілкуються з підопічними та вітають зі святами. 

Ялинка побажань від супермаркету «Ашан»

Щороку в супермаркетах «Ашан» можна знайти ялинку побажань. Компанія розвісила на ялинках у магазинах побажання на Новий рік від дітей з дитячих будинків. Тож кожен охочий міг вибрати побажання та втілити дитячу мрію у життя. 

Дарунки на здоров’я від благодійного фонду «Таблеточки»

Благодійний фонд «Таблеточки» допомагає онкохворим дітям. Напередодні свят фонд створив «Крамницю дарунків на здоров’я» для закупівлі ліків дітям. А також закликав українців робити не лише приємні, а й життєво важливі подарунки дітям, адже рак не знає вихідних та святкових днів. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео