26 Мар 2009, 16:10

Тижневик «События и люди» закривається

30 березня вийде останнє, 54-те, число тижневика «События и люди», який видає редакція газети «Факты и комментарии»

Тижневик «События и люди» закривається

30 березня вийде останнє, 54-те, число тижневика «События и люди», який видає редакція газети «Факты и комментарии». Офіційне повідомлення про це опубліковане у виданні та на його сайті.
 
«Газета "Факты" приостанавливает выпуск еженедельника «События» до стабилизации экономической ситуации в стране», — йдеться в оголошенні. Напередодні стало відомо, що «Факты» закривають власну дистрибуторську мережу.

Головний редактор газет «Факты» і «События» Олександр Швець повідомив, що рішення про закриття проекту прийняте уповноваженими особами та зумовлене кризою в країні. За інформацією газети «Экономические известия», видання, що проіснувало трохи більше року, не змогло вийти на окупність. На старті проекту передбачалося, що на операційну беззбитковість він вийде за 1 рік і 2 місяці, а до кінця другого року (до березня 2010 року) видання мало б приносити близько 1 млн. доларів чистого прибутку.
 

«События» мають 5,5 тисяч передплатників. За словами пана Швеця, їм усім повернуть гроші в повному обсязі за числа, недоотримані у зв'язку із закриттям газети. «Мы несколько раз сообщили в газете "События" и завтра еще раз сообщаем в газете "Факты" о том, что все подписчики получат деньги за все номера, поскольку мы очень дорожим отношением подписчиков к нашему коллективу. Это многолетние читатели газеты "Факты", с которыми мы хотим сохранить хорошие отношения», — зауважив він. Олександр Швець висловив сподівання, що «События» зможуть відродитися. Проте говорити про строки такої перспективи йому наразі складно.

 

Пілотний примірник тижневика «События и люди» вийшов наприкінці 2007 року. Регулярно видання почало виходити з 11 березня 2008 року з накладом 30 тис. примірників. Останній заявлений наклад — 61370 примірників.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео