07 Май 2020, 14:28

Сиди вдома і малюй: тенденції в дизайні на літо 2020

Тренди в дизайні за версією WOOO Agency

Автор материала

Це літо буде найнесподіванішим. Реальність вже перевернулася з ніг на голову, і навіть важко уявити, яким буде світ після пандемії і що нового для нас підготував час. 

А, з іншого боку, хіба залишилося щось, що по-справжньому нас здивує? Тепер ми в курсі, що все на світі можна робити онлайн, а ватажком на цьому фестивалі діджиталу став дизайн.

То що там тепер модно?

VR

Віртуальна реальність — наше друге «я». Навіть перше, бо «відфільтрованому» в Інстаграмі образу ми довіряємо куди більше, ніж дзеркалу. А ви вже дізналися, хто буде вашим майбутнім чоловіком і яка ви рок-зірка?

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Попит на круті задизайнені і закреативлені масочки буде тільки рости, а ми ставатимемо все красивішими і красивішими на екранах смартфонів.

Скоро буде страшно з дому виходити, бо не впізнають. Хоча на вулиці теж — всюди маски… А в онлайні хоча б крутий персоналізований аватар у Facebook. Тому це ще під питанням, чому віддавати перевагу.

mask

Гейміфікація

«Давай, розважай мене всюди! І якнайбільше!» — каже користувач гаджетів. Хочеться динаміки, інтриги й несподіванки — і від дизайну вимагаємо цього в першу чергу. Ми всі перетворилися на дітей, яким життєво необхідно постійно гратися: з тестами в Фейсбуці, зі сторісами, з постами, хочеться багато взаємодіяти одне з одним і не менше спілкуватися. Ігри ще довго будуть в тренді.

Спрощення

Але водночас важливо, щоб все було достатньо просто. Немає часу розбиратися. Треба рятувати світ підручними методами! Ми й далі рухатимемося до мінімалізму й інтуїтивної зрозумілості.

Чистий, як сніг, сміливий, як джедай, — такий-от дизайн літа 2020.

Креатив і відповідальність

Що менше фінансових ресурсів — то більше поле для креативу. Схоже, прийшов час бути по-справжньому оригінальними. І соціально активними! Все більше дизайнерів будуть відгукуватися на актуальні для суспільства теми. На поле бою виходять художники, і це звучить вже дійсно загрозливо.

Рух і 3D

Як ніколи актуальним буде стоп-моушн зокрема та анімація загалом. Це вже відстежується на Behancе і Pinterest. Ми оживлюємо все на світі! При цьому уникаємо речей нібито напряму дотичних до реальності (як-от фотографії), заміняючи їх крутими анімашками та яскравими 3D-артами. Ніякої банальщини, тільки креатив, тільки хардкор!

creative

То що, котани, вже готові до трендового літа 2020? Сиди вдома і малюй — дизайнерський девіз нашого часу!

Кавер: Unsplash
Гифки: Giphy

Автор
07 Май 2020, 14:28
Расскажите друзьям про новость

Новое видео