08 Авг 2019, 15:08

Телеканал ZIK змінив позиціонування та концепцію

Відтепер ZIK – це телеканал марафонів, де багато новин. Щодня з восьмої години ранку до дев’ятнадцятої в ефірі каналу можна буде познайомитись із четвірками ведучих телеканалу ZIK, які змінюватимуть одна одну кожні чотири години. Також канал випустив першу промо-кампанію під назвою «Чудова четвірка».  

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Отже, під час студійного марафону перша четвірка спілкуватиметься з телеглядачами з 8-ї до 12-ї, друга з 12-ї до 16-ї і третя з 16-ї до 19-ї. Ведучими «Чудових четвірок» стануть Ганна Можаровська, Денис Зепсен, Вікторія Попович, Роман Малик, Ольга Нємцева, Вадим Герасимович, Ольга Волкова, Вадим Плачинда.

У прямих ефірах будуть обговорюватися не лише політичні, а й інші події з різних сфер життя країни та світу. 

Під час прямих включень із експертами з різних питань, телеглядачі отримуватимуть інформацію «з перших вуст». Кожну годину в ефірі виходитимуть ексклюзивні новини з епіцентру найголовніших подій.

Додатковою новацією стане «подія дня», що обговорюватиметься у вечірньому ефірі.

Щодня двоє ведучих каналу вестимуть марафон з місця подій та у вечірньому ефірі запропонують обговорювати найгарячіші новини дня.

Також в ефірі каналу плануються 2 вечірні прямоефірні програми.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео