04 Дек 2007, 12:04

Телеканал новин «24» підсилює лінійку пізнавальних програм

Телеканал новин «24» підсилює лінійку пізнавальних програм

На початку 2008 року телеканал новин «24» планує випустити в ефір нові телепроекти, яких ще не бачив український глядач: «Дні, які змінили світ — 21 століття», «Космічні файли» та «Чудеса Світу». Крім того, у 2008 році заплановано виробництво інших пізнавальних програм «вихідного дня».

 

Цикл програм «Дні, які змінили світ — 21 століття» дозволить по-новому подивитися на ключові події, які відбувалися на наших очах. Лондонське бомбардування і ураган Катріна, страта Саддама і Кіотський протокол, Чарльз&Каміла і відхід Папи Івана Павла ІІ, облога школи в Беслані і Помаранчева революція – це далеко не повний перелік того, що побачить глядач. Події, про які йтиметься, вже стали історією, ми маємо можливість пригадати їх і переоцінити.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

«Космічні файли» — це надзвичайно цікаве відео і захоплюючі розповіді про всесвіт: нерозвідані галактики, сонячна система, чорні діри, комети, астероїди – все, про що ви думаєте, коли дивитесь на нічне зоряне небо.

 

У світі повно чудес – пам’ятників, релігійних споруд, цілих міст або витворів мистецтва, які створила людина. Не кожен з нас зможе всі їх відвідати, але кожен зможе побачити їх на телеканалі «24». Піраміди (Єгипет), Тадж Махал (Індія), Каплиця Медичі (Італія), Санкт-Петербург (Росія), Статуя Свободи (США), Храм Будди (Ява) – все це і набагато більше в програмі «Чудеса Світу».

 

«Кожен наш півгодинний інформаційний блок умовно можна розділити на новинну і пізнавальну частини. Так от наш новий продукт перш за все підсилить лінійку пізнавальних програм на каналі, — говорить генеральний директор телеканалу новин «24» Роман Андрейко. – Про те, які нововведення ми підготували для вдосконалення наших новин, ми розповімо трохи згодом».

 

Усі нові програми надзвичайно видовищні і динамічні, чітко адаптовані до формату новинного каналу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео