11 Ноя 2021, 15:43
PR

Таблички із «сучасним мистецтвом» закликали прийти на виставку молодих художників

Havas Village Ukraine стали креативними партнерами у проєкті МУХі від ЩЕРБЕНКО АРТ ЦЕНТР та знайшли на вулицях Києва “сучасне мистецтво”. 

На Рейтарській, Великій Житомирській, Гончара, Володимирській, на Андріївському та інших визначних вулицях Києва з’явилися таблички, які описують ці місця:

Таблички із “сучасним мистецтвом” закликають прийти на виставку фіналістів конкурсу молодих українських художників та художниць та підтримати справжнє сучасне мистецтво. Виставка відбудеться з 11 листопада по 5 грудня, в центрі сучасного мистецтва М17. Квиток: 100 грн, а ще треба попередньо зареєструватись на сайті (такі правила локдауну).

На створення проєкту креативників надихнув мем, зазначив арт-директор проєкту Андрій Бех:

(Хтось залишив окуляри на підлозі музею, і люди подумали, що то мистецтво)

Бачили той мєм? Ми теж. І знаєте, це проблема. Люди не розуміють, де мистецтво, а де просто стіна (ми з Андрієм теж). А от ЩЕРБЕНКО АРТ ЦЕНТР – дуже добре розуміють. Тому для реклами восьмої виставки фіналістів і фіналісток конкурсу МУХі 2021, ми повісили в Києві таблички з типу «сучасним мистецтвом», і закликали прийти і побачити справжнє сучасне мистецтво – в М17, з 11 листопада по 5 грудня. Ми з Андрієм хочемо, щоб ви прийшли.
Ілля Янковський
креативний директор проєкту

Також креативники надіслали лідерам думок набори для створення “мощного” арту за 8 хвилин.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео