02 Мар 2020, 15:59

«Таблеточки» очолив фінансист В’ячеслав Биков

Благодійний фонд «Таблеточки» очолив В’ячеслав Биков, дотепер — операційний директор фонду. Світлана Пугач зайняла новостворену посаду директорки зі стратегічних партнерств і зосередиться на розбудові взаємин із великими благодійниками та донорами.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

«Ми готуємося до втілення нових амбітних цілей, і тому підсилюємо нашу управлінську команду і трансформуємо структуру фонду. Професійне управління організацією, постійне підвищення ефективності роботи — це наша відповідальність перед благодійниками, які довіряють нам кошти, і перед дітьми, які потребують нашої допомоги,» — сказала засновниця «Таблеточок» Ольга Кудіненко.

За 9 років існування «Таблеточки» перетворилися із приватної ініціативи Кудіненко та інших ентузіастів на один із найбільших в Україні фонд у сфері дитячої онкології. Щомісяця фонд опікується понад 400-ми дітей та їх родин, надаючи всебічну допомогу від моменту діагностики до завершення лікування та підтримки родин. Крім адресної допомоги онкохворим дітям та їхнім родинам, «Таблеточки» допомагають 17 дитячим онковідділенням по всій Україні, впроваджують паліативну програму, розвивають напрям психосоціальної допомоги, працюють над національною стратегією боротьби з дитячим раком і навчають лікарів та медсестер найкращим світовим практикам лікування.

На реалізацію цих програм допомоги за 2019 рік благодійники «Таблеточок» зібрали понад 84 мільйони гривень. За час роботи фонду більше 4000 сімей отримали адресну допомогу на суму більше 225 мільйонів гривень.

В’ячеслав Биков приєднався до команди фонду у травні 2019 року, зайнявши посаду операційного директора. До цього працював у міжнародній аудиторській та консалтинговій компанії Deloitte, був генеральним директором у приватній компанії та провадив незалежну професійну діяльність у сферах фінансового та операційного консалтингу та поширення фінансової грамотності. Має міжнародну сертифікацію АССА.

Світлана Пугач очолювала управлінську команду «Таблеточок» з 2016 року, а до того здобула 12-річний досвід в компанії Deloitte у сфері управління ризиками й репутацією і корпоративної соціальної відповідальності.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео