«Кінець епохи потре*лядства»: TABASCO створило живу книгу, із якої можна виростити рослину
30 Сен 2020, 14:47

«Кінець епохи потре*лядства»: TABASCO створило живу книгу, із якої можна виростити рослину

У книзі у зібрано понад 200 світових кейсів відповідального споживання та прогнози для 10 sustainable галузей

«Кінець епохи потре*лядства»‎ — це книга про відповідальне споживання, одна сторінка та листівка-вкладиш якої створені із біорозкладного паперу з насінням.

Таким чином із видання читачі можуть виростити рослину, а живу листівку надіслати другу.

Формат був обраний не випадково — він є втіленням тренду свідомого споживання, котрий набирає обертів у світі та веде суспільство до сталого розвитку. Агентство TABASCO стало партнером «Кінця епохи потре*лядства» та розробило креативний формат книги. 

Соціальний проект вже підтримали інфлюенсери — співачка Руслана Лижичко, інтернет-підприємиця та благодійниця Тетяна Гріньова, СЕО Інституту когнітивного моделювання Світлана Павелецька, ведуча Тетяна Гончарова, гід-менеджер Києва Юлія Бевзенко, засновниця «Україна без сміття» Євгенія Аратовська.

Автори «Кінця епохи» Яна Лаврик, Андрій Довжанин, Віктор Андрусів дослідили 242 джерела та взяли більше 25 інтерв’ю у мешканців різних куточків планети. У книзі можна знайти:

  • понад 200 кейсів відповідального споживання з усього світу;
  • прогнози для 10 sustainable галузей: sharing economy, zero waste, «зелений» бізнес, фріганізм тощо;
  • порівняння та аналіз трендів відповідального споживання у Європі, Азії, Північній та Південній Америці, Африці, Австралії та Океанії;
  • візію України 2030-х. 
Для нас цей проект — можливість розповісти про сталий розвиток двічі. По-перше, контентом, по-друге — креативною формою самої книги
Олександр Смірнов
партнер та креативний директор TABASCO

Яна Лаврик, співавтор книги, експертка економічних програм Українського інституту майбутнього: «Звичка до споживацтва вмирає разом із поколіннями, які культивують шопінг, «понти» і статус. Насправді відповідальне споживання — зовсім не нова ідея, ми вже живемо у світі, де сортують сміття, активно впроваджується зелена енергетика, люди усвідомлено відмовляються від пластику, беруть речі напрокат, включаючи одяг, споживають менше м’яса, нехтують покупкою нерухомості на користь оренди та й взагалі надають перевагу враженням і досвіду замість накопичення матеріальних благ».

Придбати можна як паперовий, так і електронний варіант книги. Кошти підуть на популяризацію теми відповідального споживання в Україні. Ініціатива належить Українському інституту майбутнього.

Проект також має сторінки у Facebook, Instagram, Telegram, котрі поповнюються фактами про тренди відповідального споживання.

Расскажите друзьям про новость