Світові бренди вживають заходів проти шкідливого онлайн-контенту
31 Янв 2020, 10:21

Світові бренди вживають заходів проти шкідливого онлайн-контенту

Ряд світових брендів, включаючи Mars, Procter & Gamble, Google, Adidas, Unilever і Lego, оголосили про план витравлювання шкідливого контенту в інтернеті. Як уточнює The Drum, виконання плану повинно привести до закриття доступу сумнівних платформ до рекламодавців.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

У період з липня по вересень 2019 року YouTube, Facebook і Instagram видалили близько 620 мільйонів одиниць шкідливого контенту. Через трансформацію платформ в команди і інструменти велика частина цього контенту була видалена до того, як споживачі змогли побачити його. Проте, приблизно 9,2 мільйона одиниць шкідливого контенту все ще доходили до споживачів протягом цього 3-місячного періоду, що відповідає приблизно одному фрагменту шкідливого контенту в секунду.

Фактично це перша велика ініціатива Глобального альянсу за відповідальні медіа (GARM) — робочої групи Всесвітньої федерації рекламодавців. В цей альянс, створений в 2019 р, увійшли десятки міжнародних брендів. Боротьба з пропагандою насильства та дискримінації на різних платформах — перша велика місія об'єднання.

Асоціація була створена в червні 2019 року Всесвітньою федерацією рекламодавців (WFA) в партнерстві із Асоціацією національних рекламодавців (АНР). Ініціатива як і раніше просувається WFA і об'єднує коаліцію, що представляє 97 мільярдів доларів в глобальних рекламних витратах через 39 рекламодавців, шість компаній-холдингів, сім провідних медійних платформ і сім галузевих асоціацій.

Коаліція прискорить прогрес завдяки тристороннього плану дій починаючи з червня.

Ця нова стратегія є головним кроком вперед до прискорення та інтеграції важливих зусиль щодо підвищення безпеки по всій ланцюгу постачання засобів масової інформації. Довгострокове бачення — сприяти зростанню та зв’язку суспільства на медіа-платформах, що підтримуються рекламою та надає можливість громадському діалогу. ГАВМ прагне зробити подальші сміливі кроки, які представляють вагомий внесок галузі у вирішення проблеми усунення шкідливого вмісту, доповнюючи підходи, які прийняли уряди та онлайн-платформи.

«Рекламодавці можуть грати унікальну роль у покращенні цифрової екосистеми, якою ми всі хочемо насолоджуватися. Зважаючи на те, що бренди фінансують багато платформ і постачальників контенту, ми можемо забезпечити, що суспільство отримує переваги підключення без тих недоліків, які, на жаль, також з'явилися. Ці перші кроки ГАВМ — це суттєвий крок у правильному напрямку, який принесе користь споживачам, суспільству та брендам. –  сказав Стефан Лорк, генеральний директор WFA.

«Настав час створити відповідальну мережу постачань засобів масової інформації, яка будується на 2030 рік — та функціонує таким чином, що є безпечним, ефективним, прозорим, підзвітним та належним чином модерується для всіх учасників, особливо для споживачів, яких ми обслуговуємо. Зважаючи на те, що в нашій індустрії є спільні зусилля у партнерстві з Глобальною асоціацією відповідальних медіа, ми можемо і повинні уникати підводних каменів минулого та складати курс на відповідальне майбутнє», — підсумував Марк Притчард, головний директор з бренду P&G.

The Drum зазначає, що бренди все частіше стикаються з тиском через те, на яких ресурсах вони розміщують рекламу. Самі платформи також відчувають відповідальність і вводять власні обмеження для боротьби з поширенням шкідливих відео і компаній. Зокрема, з липня по вересень 2019 р відеосервіс YouTube, соцмережа Facebook і Instagram видалили в цілому близько 620 млн одиниць неприйнятного контенту.

 

Расскажите друзьям про новость