31 Авг 2009, 15:04

Story TV буде запущено в Україні одночасно з Румунією та Болгарією

Телеканал про зірок Story TV буде запущено в Україні одночасно з аналогічними каналами у Румунії та Болгарії

Story TV буде запущено в Україні одночасно з Румунією та Болгарією

Телеканал про зірок Story TV буде запущено в Україні одночасно з аналогічними каналами у Румунії та Болгарії. Про це повідомляє «Телекритика» зі слів шеф-редактора румунського видання журналу Story Мікаела Келіною (Mihaela Călinoiu).

Конкретна дата старту ще невідома. «Прийняти важливе рішення просто зараз складно через економічну ситуацію у цих країнах», — зазначила пані Келіною. За її словами, процес може бути довгим, оскільки команда з запуску каналів ще шукає менеджерів та фахівців-телевізійників у штат. Єдине стратегічне рішення, про яке можна говорити напевно, — це одночасний запуск каналів у трьох країнах.

На питання про можливість залучення українського підрозділу Sanoma Hearst до створення каналу Мікаела Келіною зазначила, що їй ця інформація невідома. У Румунії, зазначила вона, колектив Story Romania продукуватиме контент для румунського телеканалу. Імовірно, така ж модель може бути застосована і в Україні.

Заплановану суму інвестицій в український канал вона не розголошує.

Нагадаємо, у липні видання Media Business Reports повідомило про намір компанії Sanoma Hearst запустити кабельний телеканал про зірок Story TV у кількох країнах, у тому числі в Україні (першоджерело інформації — тут). Проте генеральний директор Independent media Sanoma magazines Ukraine Юлія Стефанишина сказала ТК, що їй про це нічого невідомо, тож про запуск каналу в Україні не йдеться — принаймні, найближчим часом.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео