24 Июн 2021, 16:33

Ком’юніті-менеджмент, спонсорство, заходи: стартує безкоштовний курс про спортивний маркетинг

Заявки приймаються до 15 липня

Parimatch Tech Academy оголошує старт набору на новий курс — Sports Marketing. Це можливість для молодих людей отримати фундаментальні знання про те, як просувати спортивні організації, взаємодіяти зі стейкхолдерами та організовувати спортивні проєкти й заходи. 

Курс Sports Marketing складається з шести модулів, кожен із яких розповідає про конкретний напрям в індустрії. У рамках цих розділів студенти дізнаються про особливості підписання та ведення контрактів, можливості спортивного менеджменту, взаємодії між спонсорами й організаціями, а також отримують необхідні софт-скіли для роботи в індустрії.

Спорт давно став бізнесом із багатомільйонною аудиторією, і, поза сумнівом, буде одним із головних entertainment-напрямів у майбутньому. Тому ми хочемо допомогти новачкам розібратися в цій сфері — з точки зору її головного драйвера, маркетингу. Тут є багато своїх нюансів та особливостей, які потрібно знати і враховувати. Але водночас спорт — це індустрія з емоціями, відданими послідовниками й величезними можливостями
Іван Ляшенко
маркетинг-директор холдингу Parimatch і один із менторів курсу

Курс Sports Marketing насамперед заточений на практичне виконання завдань. Під час навчання студенти будуть працювати над індивідуальними та груповими проєктами, а також домашніми завданнями, отримуючи зворотний зв’язок від менторів-викладачів. У рамках курсу учні також зможуть побувати за лаштунками великих спортивних організацій і подивитися, як влаштована робота у провідних гравців ринку. Серед менторів — експерти з Parimatch Ukraine і Parimatch Tech.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись
Ми запускаємо курс зі спортивного маркетингу, тому що впевнені у своїй експертизі, яку відточували довгі роки. А також — бо відчуваємо бажання поділитися нашими знаннями й досвідом. Ментори курсу — це фахівці, які співпрацюють із найбільшими гравцями світового ринку (Juventus, Leicester, La Liga, найсильнішими українськими клубами, організаціями та спортсменами) і розуміють, як працює індустрія. Формат Parimatch Tech Academy ідеально підходить під наші цілі: академія вже готує висококласних фахівців, які можуть відразу ж давати результат
Наталія Гілевич
CEO Region UA

Навчання на програмі починається 3 серпня і триватиме два місяці. Воно буде проходити як онлайн, так і офлайн в івент-просторі PMHUB. За результатами курсу найкращі випускники отримають пропозицію про оплачуване стажування в Parimatch Ukraine.

Відбір на курс складається з трьох етапів. Спочатку кандидату потрібно заповнити онлайн-форму до 15 липня, потім — виконати тестові онлайн-завдання, а в кінці пройти мотиваційне інтерв’ю. Результати апліканти отримають від команди академії з 23 липня, а старт навчання — 3 серпня. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео