13 Окт 2020, 12:35

Стартував прийом заявок на всеукраїнський конкурс бізнес-кейсів з КСВ

CSR Ukraine, експертна організація «Центр Розвиток КСВ», анонсував старт XI Конкурсу КСВ кейсів. Основною темою Конкурсу традиційно є «Цілі Сталого Розвитку і внесок українського бізнесу в їх досягнення». Генеральний партнер Конкурсу – компанія EY. Партнер номінації «Бізнес, що підтримує мистецтво та культуру» – Український Культурний Фонд (УКФ)

Марина Саприкіна, голова правління CSR Ukraine, Центру «Розвиток КСВ» зазначила: «За одинадцять років існування Конкурсу ми зібрали понад 350 КСВ кейсів українських компаній та залучили до їх оцінки 35 міжнародних експертів. Цього року Конкурс стає відображенням напрямків, які є актуальними на України та бізнесу — молодь, культура та Цілі сталого розвитку. Вперше кейси компаній будуть оцінювати молоді SDG-амбасадори, а спільно з УКФ створена нова номінація про співпрацю бізнесу і культури».

В рамках Конкурсу протягом 2 місяців представники компаній готуватимуть власні КСВ кейси. Кінцева дата подачі реєстраційної форми та кейсу — 10 листопада 2020 року

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Серед Журі, які оцінюватимуть XI Конкурс КСВ кейсів будуть присутні: міжнародні експерти з КСВ, переможці програми SDG-Амбасадори та експерти УКФ. За результатами оцінки експертів нагородження кращих кейсів з корпоративної соціальної відповідальності відбудеться 10 грудня 2020 року.

Вимоги до кейсів: Кейси мають бути подані в форматі «проблема-рішення-результат» (двома мовами: укр/англ) спільно з 2-3 фото та відео тривалістю до 3 хвилин. Кейс не має перевищувати 3 сторінок (включно з додатками). Сам кейс має бути вичитаний літредактором. Зміни до тексту кейсів після подання вносити не можна.

Оцінка кейсів: кейси будуть оцінюватися експертним Журі. Критеріями оцінки кейсів в цьому році будуть: інноваційність, механізм реалізації проєкту (діалог зі стейкхолдерами), довгострокові результати проєкту для компанії й суспільства, залучення співробітників, опис кейсу (мова, стиль і т.п.). Нагорода “Бізнес, що змінює країну” включає оцінку таких критерії як: соціальний вплив, ефективність, інноваційність, партнерство, масштабованість, сталість та вплив на системні зміни.

Задля підтримки учасників буде проведено вебінар з подання реєстраційної форми та кейсу — 13 та 23 жовтня 2020.

Завантажити реєстраційну форму та рекомендації до кейсу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео