08 Сен 2020, 17:25

Стартував набір журі Effie Awards Ukraine 2020

Цього року премії Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. Щороку оргкомітет прагне до створення професійної та збалансованої команди журі, в якій представлена як клієнтська, так і агентська експертиза по кожному напряму індустрії чи спеціалізації агентства. Тому зазвичай журі Effie складається із провідних маркетинг-спеціалістів, що працюють у компаніях рекламодавців, топ-менеджерів комунікаційних агентств і медіаекспертів, дослідників та консультантів. 

В цьому році суддівство відбудеться в три тури і вперше пройде в онлайн форматі.

Вже сьогодні компанії, що брали активну участь у Effie Awards Ukraine попередніх років, та члени Всеукраїнської рекламної коаліції можуть пропонувати кандидатів до журі Effie Awards Ukraine 2020. 

Від кожного агентства розглядається не більше 4-х кандидатів, а саме: 

  • один представник комунікаційного агентства,
  • до 3-х маркетинг-спеціалістів компаній-рекламодавців. 

Імена кандидатів приймаються до 20 вересня за посиланням.

Відбір суддів буде здійснено на підставі наступних критеріїв: досвід роботи в маркетингу і рекламі та роботи на управлінській позиції, досвід суддівства конкурсу та участь в конкурсній програмі Effie. При наявності вище перерахованих критеріїв перевага надається кандидатам, які подають свої заявки на Effie Awards Ukraine 2020, чим підтверджують своє серйозне відношення до конкурсу і розділяють принципи Effie.

Всі надіслані рекомендації будуть розглянуті. Однак оргкомітет залишає за собою право затвердження кандидатів до фінального списку журі Effie 2020, який буде анонсований в жовтні.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео