02 Дек 2019, 15:39

StarLightMedia оголошує набір на креативний хакатон зі створення серіалів

9-10 грудня в Києві відбудеться StarLightMedia Story Lab — проект, що задає новий формат роботи з серіальними заявками у StarLightMedia. Учасники креативного хакатону протягом 2х днів розроблятимуть ідею гостросюжетної мелодрами для телеканалу СТБ у супроводі менторів — кращих спеціалістів медіагрупи, а також спецільно запрошеної менторки, знаменитої голівудської сценаристки та письменниці Лілії Кім. Переможець гарантовано отримає фінансування розробки пілотного проекту серіалу у розмірі 100 000 гривень та можливість заключити контракт з каналом на його виробництво. 

Мета цього StarLightMedia Story Lab: створення нових, креативних і несподіваних заявок на розробку гостросюжетної мелодрами для СТБ. Результат дводенного інтенсиву — розроблена ідея (готова презентація включає логлайн, розширений синопсис, опис головних персонажів).

StarLightMedia Story Lab — формат відмінний від традиційних пітчингів. Учасники проекту можуть долучитись до нього поза залежністю від того мають вони готову ідею чи ні.  Автори почують побажання каналу щодо майбутнього серіалу  до того  як зануряться в його розробку. Ще одна особливість StarLightMedia Story — разом з учасниками всі два дні працюватимуть ментори, що направлятимуть авторів, допомагатимуть покращити ідею відповідно до побажань каналу, відповідатимуть на питання та ділитимуться досвідом. Цього разу команду менторів очолить запрошена гостя, сценаристка світового рівня — Лілія Кім.

«Зазвичай автор під час розробки наданий сам собі і зустрічається з замовником тільки на пітчингу. Саме тому, ідеї часто не влучні — автори пишуть про те, що хвилює їх самих. Тож крім ідей, ми потребуємо спілкування: авторів з каналами, каналів з авторами. Це дозволить бути в єдиному інформаційному полі. За такої взаємодії можна отримати історію, яка цікава і тобі, і глядачеві. Так, тут теж є пітчинг, але він лише фінальна частина — виступ перед суддями, представниками бродкасту», — Дмитро Кицай, керівник департаменту розробки та редагування серіального контенту, автор ідеї StarLightMedia Story Lab.

 

До участі в проекті запрошуються сценаристи, креативні продюсери, з досвідом роботи над серіалами та проектами. Проте, організатори також розглянуть заявки спеціалістів, що завжди мріяли долучитись до розробки контенту, але поки працюють у інших напрямках.  Реєстрація для відбору у Story Lab доступна за посиланням. Час прийняття анкет до 05.12.19 включно.

Перший пілотний Story Lab відбувся у жовтні цього року. Його переможницями стали Юлія Федець і Вікторія Мухіна. Команда отримала 100 тисяч гривень на пілотний проект: сценарій першої серії, посерійний синопсис сезону і біблію персонажу. Наразі авторки підписали контракт з телеканалом СТБ і знаходяться в процесі розробки серіалу.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео