21 Дек 2007, 14:10

СМЕ підписала багаторічну угоду з MTV-Румунія

СМЕ підписала багаторічну угоду з MTV-Румунія

MTV Networks International’s (MTVNI) та Central European Media Enterprises Ltd (СМЕ) оголосили про підписання багаторічної ліцензійної угоди, згідно з якою PRO TV (компанія СМЕ в Румунії) передаються права на управління компанією MTV-Румунія. Про це ідеться в прес-релізі СМЕ.

 

Як наголосив Бгейнет Сінгх (BhavneetSingh), керуючий директор та старший віце-прем’єр MTVNI: «У співпраці із СМЕ ми зможемо без зволікань запропонувати румунській аудиторії динамічний привабливий контент по всій мультимедійній платформі».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Майкл Гарін, голова правління СМЕ, додав: «Ми захоплені тим, що MTV-Румунія став нашим п’ятим каналом в цій країні. Наші операції в Румунії демонструють успіх нашої мультиканальної стратегії розвитку і ми й надалі  плануємо запускати додаткові канали, розраховані на вузькі цільові аудиторії».

 

Нагадаємо, в жовтні 2007 року в компанії СМЕ з’явився новий Chief Operating Officer — Адріан Сарбу, який був засновником PRO TV — найбільшої телегрупи Румунії, керівником та акціонером якої він є досі.

 

Медійна група PRO TV (створено в 1995 р., Румунія) включає в себе загальнорумунський канал PRO TV (80% території, входить в трійку каналів-лідерів), плюс версія іномовлення Pro TV International; жіночий канал Acasa TV («Вдома — ТВ»), а також Sport.ro та Pro Cinema — спортивний та кіноканали, а відтепер ще й MTV-Румунія.

 

MTV NetworksInternational (є відділом Viacom Inc) включає такі бренди MTV: Music Television, VH1, Nickelodeon, TMF (The Music Factory), VIVA, Flux, Paramount Comedy, Comedy Central, Game One та IFILM. MTV Networks' бренди охоплюють глобальну аудиторію 514 млн.  домогосподарств у 162 країнах. Також компанія має інтереси в 150 локальних телекомпаніях, а також цифрових медіа, видавничих домах, радіо та рекордингових фірмах, кіностудіях MTV Films та Nickelodeon Movies.

 

Компанія Central European Media Enterprises керує телекомпаніями Nova TV у Хорватії, TV Nova і Galaxie Sport у Чехії, PRO TV, PRO TV International, Acasa, PRO Cinema і Sport.ro у Румунії, Markiza і Galaxie Sport у Словаччині, POP TV і Kanal A у Словенії, «Студія 1+1», «Студія 1+1 International», «Кіно» і «Сіті» в Україні.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео