16 Июл 2021, 15:18

«Сільпо» відкрив магазин у морському стилі з китами

 В Одесі відкрито оновлений «Сільпо» за адресою проспект Небесної Сотні, 2, ТРЦ Сity Center. Концепція магазину відтворена у морському стилі, а головні герої дизайн-історії ― величезні кити.

4418 м2 торгового залу ― фантастична підводна подорож. Над відділом екзотичних овочів і фруктів пірнають дивовижні мешканці океану: скат-лимон, черепаха-ананас, черепаха-пітахайя, риби-їжаки з кошиками «Сільпо», а інтерактивний кіт з лохини пускає фонтан. 

У оновленому магазині є особливі рибний та м’ясний відділи, скарби Власного імпорту з-понад 80 країн світу та добірні фермерські продукти від Лавки Традицій, Власна кондитерська та квітковий бутік. А біля кафе у своїй фірмовій червоній шапочці присів відпочити на плече величезного попугая Жако старий добрий Жак Ів Кусто.  

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Для Гостей працює послуга експрес-доставки ― продукти можна замовити на сайті або у додатку «Сільпо». Доставка не тільки зручна, а й екологічна ― кур’єри-смаковершники пересуваються електросамокатами. Також доступна опція екодружнього пакування в бокси з переробленого картону.  А всередині самого магазину можна побачити як смаковершник-броколі привозить їжу косатці.

У підводному «Сільпо» з 8:00 до 23:00 працюють 11 класичних касі 5 самокас.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео