04 Июл 2019, 13:40

Сидр APPS запускає серію відеороликів у форматі бліц-інтерв’ю

Вони мають на меті представити споживачеві оновлений дизайн улюбленого напою, а також новинку
в асортименті – освіжний літній APPS «Грейпфрут». Рекламна кампанія із просування
ребрендованої лінійки триватиме до осені. В основу нових відео ліг формат документального бліц-інтерв’ю, героями якого виступили представники цільової аудиторії APPS – харизматична міська молодь, що вміє відчути «самий сидр» життя. Цей формат популярний у світі для репрезентації біографій селебрітіз, але є новим для українського рекламного простору в контексті живого опитування звичайних людей. Ідею розробила маркетинг-команда Групи Компаній «Нові Продукти», а партнери з #ODDEE Agency допомогли творчо її реалізувати.

«Ми переконані: що ближчою є реклама до реального життя, фактичних інтересів цільової аудиторії, то більш зрозумілою вона буде для кінцевого споживача. Саме тому ми хотіли запропонувати легкий і приємний для сприйняття формат, який би давав ту саму емоцію, яку вони переживають за особистого знайомства з новими людьми: цікавість, захоплення, драйв. У світі розвинених інформаційних технологій глядач – менш наївний та більш прискіпливий, тому сучасна реклама не повинна обтяжувати його настирливим спонуканням до дії. Наші нові відеоролики виглядають як якісна короткометражка, що розважає та викликає емпатію, а заразом нативно та асоціативно несе необхідний меседж», – зазначила Олена Селютіна, PR-директор Групи Компаній «Нові Продукти» та співавтор ідеї. 

APPS презентує характерні обличчя своєї цільової аудиторії – людей, для яких пляшечка легкого модного напою є органічною складовою такого ж легкого та позитивного стилю життя. Вони є відкритими до нового, природними у самовираженні та контактними, а отже – щомиті готовими на несподівану зустріч, яка може принести цікавий досвід. На прогулянці в парку, за грою в пінг-понг, по дорозі до барбера або на шопінг APPS завжди сприяє легкій розмові про життя, вподобання та пріоритети.

Всього планується випуск 6-ти рекламних роликів. Серед їхніх героїв – співак Самвел Туманян, модель Артур Малімов, трешер Борис Гранкін, затяті мандрівниці Лоліта Лайзан та Марина Батуринець, яскрава блогерка Любов Обущак. «Наш напій п'ють абсолютно різні люди, з різними інтересами та ціннісними орієнтирами, але їх об'єднує одна важлива риса – вони завжди у пошуках найактуальнішого: як у музиці, так і в брендах одягу, їжі, нових місцях. Вони не тримаються за віджите, завжди ловлять свіжу хвилю і готові поділитися своїми відкриттями з навколишніми», – додала Олена Селютіна. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео