05 Авг 2008, 10:50

«Шлюбні ігри-2» підвели підсумки

Майже два місяці учасники реаліті-шоу «Шлюбні ігри-2, або Останній шанс», стосунки яких перебували на межі розлучення, провели в Туреччині під прицілом телекамер

«Шлюбні ігри-2» підвели підсумки

Майже два місяці учасники реаліті-шоу «Шлюбні ігри-2, або Останній шанс», стосунки яких перебували на межі розлучення, провели в Туреччині під прицілом телекамер.
 
І якщо глядачам могло здатися, що подружжя вирушили взяти участь у програмі, як на курорт, то не зайвим буде нагадати, що Свєта з Дімою і Таня з Ромою проробили колосальну роботу над собою. Там, далеко від домашніх проблем та одноманітних буднів, вони спробували повністю використати свій останній шанс і зрозуміти, чи варто їм бути разом далі. А краса сонячної Туреччини надихала їх на романтичні вчинки.

 

Головною метою учасників було зберегти кохання і шлюб. Але коли пристрасть доходила до межі і парам було важко стримувати емоції, їм нагадували про ще один стимул продовжувати боротьбу. Крім того, що подружжя намагалися розібратися у почуттях, вони ще й заробляли гроші, беручи участь у всіляких іграх, квестах і випробуваннях, які їм підготували творці телепроекту. У результаті на їхніх особистих рахунках з’явилися зовсім не маленькі суми. За час, проведений в Туреччині, Тані вдалося розбагатіти на 16 900 грн., її чоловікові Ромі – на 14 600 грн. Усього на декілька тисяч гривень виявилася попереду суперників Світлана. Вона заробила 18 100 грн., а її чоловік Діма поклав на свій рахунок 17 900 грн.

 

Але обидві пари розуміли, що виграв не той, хто заробив більше, а той, хто зумів зберегти кохання. Хоча, погодьтеся, декілька тисяч гривень не будуть зайвими в будь-якій сім'ї.

 

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь
Коли неминуче наближався час вирішити кульмінаційне питання – чи збережуть шлюб  сім'ї Лєбєдєвих і Сасок, – неможливо було не помітити їхнього хвилювання. Для сім'ї Лєбєдєвих турецька казка, за всіма законами жанру, закінчилася хепі-ендом. Вони вирішили почати все спочатку та обвінчатися, коли повернуться додому. Їхнє кохання виявилося сильнішим за всі образи. Хочеться вірити, що вони отримали хороший життєвий урок і за периметром реаліті-шоу будуть вірними один одному.

 

Нехай Тані і Ромі не вдалося стати переможцями програми «Шлюбні ігри-2, або Останній шанс», але, схоже, вони перемогли ревнощі і недовіру, які руйнували їхній шлюб. Вони неначе вперше зізнавались один одному в коханні й обіцяли забути колишні сварки і скандали.

 

Як виявилося, гра коштувала свічок, а результат – зусиль. Для Свєти з Дімою і Тані з Ромою головною винагородою стало кохання.

 

 

 

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео