25 Сен 2020, 15:01

#вліпизасебе закликає скейтерів та райдерів проголосувати на місцевих виборах

Соціальна ініціатива #вліпизасебе та креативне агентство ANGRY створили два 6-тисекундних ролики (bumper ads), щоб закликали українську молодь на місцеві вибори, які пройдуть 25 жовтня.

«Проєкту #вліпизасебе вже понад рік. За цей час ми створили десятки кампаній, і майже в кожній розмовляли з різною молоддю. Десь зі студентами, десь з музикантами, а десь і з рейверами. Цього разу ми звернулися до скейтерів, райдерів, трейсерів і всіх, хто захоплюється екстремальними розвагами. Тому ми створили ролики, де показали, що голосування на виборах можна сумістити зі своїм хобі. Наприклад, доїхати до виборчої ділянки на скейті».
Сергій Малик
креативний директор ANGRY

На початку ролика з’являється фраза «Катаєш? Заскоч на вибори». А потім вона буквально візуалізується: скейтер та райдер ставлять свої галочки в стилізований бюлетень під час виконання складного трюку.

Для правдивості, кожен ролик знімали одним дублем і не робили склейок на монтажі.

«Ходити на вибори важливо, бо від нас залежить наше майбутнє. Від наших вчинків і дій. Ваш вибір не обов’язково повинен подобатися іншим, головне, щоб він був свідомим і обдуманим. І якщо він у вас є, це краще ніж його немає», — говорить Юра, скейтер, який знявся в ролику.

За даними Центру Разумкова, минулого року на парламентських виборах проголосувало лише 27% української молоді. У #вліпизасебе сподіваються, що на місцевих виборах ситуація зміниться на краще.

«Ми всі різні, але усі хочемо жити в сучасних та комфортних містах. Саме на місцевих виборах ми обираємо тих, хто має забезпечувати нам не тільки хороші дороги для машин, а й, наприклад, велодоріжки чи скейтпарки. Тому ми хочемо, щоб молодь вліпила за себе і свої переконання, обравши депутатів і мерів, які зроблять наше життя кращим» — ділиться Світлана Колодій, координаторка проєктів та програм у Global Office.

Проєкт реалізовує громадська організація Global Office, в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID та здійснюється Pact Ukraine.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео