15 Окт 2020, 14:01

Shell Retail в Україні приєдналася до Глобального договору ООН

Shell Retail в Україні (ТОВ «Альянс Холдинг») стала членом Глобального договору ООН 5 жовтня 2020 року.

«Приєднання до української філії ГД ООН є важливою віхою для Shell Retail в Україні. До 2050 року або й раніше Shell прагне стати енергетичним бізнесом з нульовими викидами вуглекислого газу, відповідаючи потребам суспільства та наших клієнтів. Ми раді співпрацювати з Глобальним договором ООН в Україні та реалізовувати більш сталі ініціативи», – наголошує Петер Керекдярто, генеральний директор Shell Retail в Україні.

За його словами, амбіції сталого розвитку Shell Retail Ukraine відповідають глобальним прагненням і очікуванням компанії та інтегровані в процеси її діяльності на трьох рівнях: безпечного, ефективного, відповідального і прибуткового ведення бізнесу; сприяння формуванню більш сталого енергетичного майбутнього для наших клієнтів; а також на рівні впровадження позитивних змін у суспільстві та місцевих громадах там, де працює Shell.
ГД ООН підтримує відповідальний бізнес, що дотримується десяти універсальних принципів, серед яких права людини, трудові відносини, турбота про навколишнє середовище та боротьба з корупцією. ГД ООН також заохочує компанії брати участь у просуванні ширших суспільних цілей, зокрема Цілей сталого розвитку ООН з акцентом на співпраці та інноваціях.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео