14 Сен 2009, 10:32

СБУ контролює зовнішню рекламу

У зв’язку з розміщенням на території Дніпропетровська, Кіровограда, Сімферополя та Києва агітаційних плакатів та біллбордів з ознаками антидержавних закликів СБУ винесла застереження колишньому народному депутату України Сергію Пересуньку.
Про це повідомили у прес-центрі Служби безпеки України, підкресливши, що за результатами дослідчої перевірки СБУ встановила, що дії замовника цієї агітаційної продукції суперечать законодавству України.

За даними прес-центру, від імені СБУ з паном Пересуньком проведено профілактичну бесіду, в ході якої його застережено про неприпустимість вчинення дій, що можуть призвести до скоєння злочинів проти основ національної безпеки.

Аналогічні заходи здійснюються стосовно посадових осіб, які надали дозвіл на розміщення згаданих біллбордів, додали в СБУ.

Йдеться про біллборди, на яких зображено карту Російської імперії часів її розквіту, з територією Польщі включно. Позначено міста Краків, Київ, Муром тощо та написано слоган двома мовами: «Окраино! Вспомни имя свое!» та «Вкрайна! Згадай ім’я своє!». Також на біллборді зображений Сергій Пересунько.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео