27 Апр 2020, 11:02

Самопочуття українців на п’ятому тижні карантину погіршилось

Factum Group оприлюднив чергові результати дослідження YOUкраїна.

Зниження самопочуття на 2 бали у порівнянні з четвертим тижнем відбувається за рахунок того, що починають страждати матеріально-побутова сфера, а також інформаційно-культурна та особистісна сфери життя.

Відслідковування перебігу пандемії:

Більшість українців (84%) – слідкує за статистикою перебігу пандемії COVID-19. Перевагу надають статистиці по Україні, але звертають увагу і на закордонну статистику. Сім з десяти українців, які слідкують за перебігом пандемії, переглядають статистику по іншим країнам

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Найбільшу увагу привертають показники за останню добу (74%), а особливо – кількість нових випадків захворювання (70%). Дещо менше, але все ж уважно, слідкують за статистикою за весь період епідемії (67%)

Теорії походження COVID-19

Дві третини українців впевнені у тому, що вірус COVID-19 створений людиною штучно. З них чверть пояснює такий висновок нетиповим розповсюдженням вірусу або місцем його виникнення, а майже кожен п’ятий – дійшов такої думки інтуїтивно.

Підозріле розповсюдження, місце виникнення вірусу24%
Інтуїтивний висновок18%
По інформації з новин та від експертів15%
Змова про створення вірусу14%
Причетність людей до всіх вірусів12%

Расскажите друзьям про новость

Новое видео