07 Июн 2019, 12:55

Saatchi & Saatchi Ukraine стала креативною агенцією #1 в Україні

Saatchi & Saatchi Ukraine отримали 29 нагород (15 bronze, 11 silver, 3 gold та 1 best of contest), стали найкращою агенцією КМФР і, у результаті, закріпили за собою перше місце в Рейтингу креативності та майстерності. 

«Це заслужений спільний результат роботи усієї нашої крутої команди і креативного директора Saatchi & Saatchi Ukraine Кості Шнайдера. Я пишаюсь кожним проектом, який нам вдалось реалізувати, і неймовірно вдячна колегам за їх невгамовну енергію і невтомний креатив. Окрема подяка нашим улюбленим клієнтам, які ризикують та погоджуються на сміливі ідеї, які на перший погляд, здавалось би, неможливим реалізувати. Це one team — one dream у дії. Адже коли всією душею прагнеш чогось, то nothing is impossible. І це доведено Saatchi & Saatchi Ukraine!», — прокоментувала перемогу директорка Saatchi & Saatchi Ukraine Тетяна Сливко.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Кейсіи, що цьогоріч принесли Saatchi & Saatchi Ukraine найбільше нагород: 


Расскажите друзьям про новость

Новое видео