10 Июн 2008, 07:53

Розпочався прийом заявок на премію «Телетріумф-2008»

Організаційний комітет Національної телевізійної премії «Телетріумф» оголосив про прийом творчих робіт на здобуття Премії «Телетріумф» за 2008 рік

Розпочався прийом заявок на премію «Телетріумф-2008»

Організаційний комітет Національної телевізійної премії «Телетріумф»  оголошує про прийом творчих робіт на здобуття Премії «Телетріумф»  за 2008 рік. Заявки прийматимуться з 16 до 30 червня.

 

Номінації, в яких визначатимуться лауреати телевізійного сезону на підставі поданих на конкурс творів:
 
1. Ведучий інформаційної передачі.
2. Ведучий розважальної передачі.
3. Репортер.
4. „Дебют”.
5. Телевізійний дизайн.
6. Документальний фільм (серіал).
7. Художній фільм (серіал).
8. „Відроджена історія”.
9. Спеціальний проект.
10. Місцеві новини.
11. Регіональна передача.
12. Дитяча передача.
13. Розважальна передача.
14. Музична передача.
15. Спортивна передача.
16. Суспільно-політична (аналітична) передача.
17. Інформаційна передача (новини).
 
Також буде визначено лауреатів „Телетріумфу-2008” у двох спеціальних номінаціях: „Фаворит преси” (премія журналістів) та за особливий внесок у розвиток українського телебачення (премія Національної ради).
 
Згідно з Положенням про «Телетріумф» , до участі в конкурсі допускаються твори авторів, колективів, телевізійних компаній (організацій, студій), перший показ яких відбувся в період з липня 2007 по червень 2008 року. Висування відбувається шляхом подачі заявок від фізичних осіб (самовисування), телекомпаній, компаній-виробників телепродукції, а також від творчих та професійних спілок, які діють у сфері телебачення на території України.
 
Для участі у конкурсі на здобуття Премії до Оргкомітету необхідно подавати такі матеріали:
 
● заявку на участь у конкурсі на здобуття Премії на кожний окремий твір та/або кожну висунуту особу за затвердженою Оргкомітетом формою (буде подано на сайті http://www.nrada.gov.ua);
 
● довідку або інший документ, що засвідчує прем'єрну (першу) трансляцію твору в ефірі одного з українських телеканалів;
 
● конкурсні роботи на компакт-дисках у форматі DVD у двох варіантах: запис твору — окремо на кожен твір, який подається на конкурс, та/або на кожну особу, яка висувається (самовисувається) та змонтований матеріал хронометражем 3-4 хв.
 
Заявки прийматимуться в приміщенні відділу зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю Національної ради за адресою: 01601, м. Київ, вул. Прорізна, 2 (5 поверх, кім. 501-а). Контактний телефон: 278-75-75; електронна адреса: .

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео