06 Апр 2007, 07:11

Розгляд законопроекту про внесення змін до Закону «Про рекламу» перенесено

5 квітня 2007 року Верховна Рада України, не зважаючи на легітимність своїх рішень, продовжила свою пленарну діяльність. У порядку денному несподівано навіть для профільного Комітету з питань свободи слова та інформації з’явилося питання проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо реклами тютюнових виробів та алкогольних напоїв), який підготовлений до другого читання.

Як повідомили «ТК» в секретаріаті парламентського комітету, питання про цей законопроект практично не могло сьогодні розглядатися, оскільки таблиця поправок до проекту Закону України «Про внесення змін і доповнень до Закону України «Про рекламу» ще знаходиться на розгляді у юристів головного науково-експертного управління апарату Верховної Ради України.

У результаті працюючі сьогодні у сесійній залі депутати коаліції 248 голосами проголосували про перенесення розгляду законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу». У розкладі засідань Верховної Ради України це питання планувалося розглянути на пленарному тижні 17-20 квітня 2007 року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео