01 Фев 2008, 09:39

Роман Скрипін повернеться на телебачення

Роман Скрипін повернеться на телебачення

31 січня Роман Скрипін залишив посаду медіа-директора інформаційного агентства «РБК-Україна».

 
«Це сталось за взаємною згодою сторін, — сказав він. – Тут немає ніякої сенсації. Є лише сухе повідомлення про те, що це закінчено. Закінчилась робота, справи передані іншій людині – Дмитрові Розенфельду. Тепер я займатимусь іншою роботою. Це телебачення та нові проекти». Подробиці щодо своєї нової роботи пан Скрипін поки що не повідомляє.

Генеральний директор «РБК-Україна» Йосип Пінтус повідомив, що Роман Скрипін завершив свою місію на посаді медіа-директора агентства. «Ця місія полягала у популяризації РБК в Україні. Коли він прийшов до нас, агентство тільки запускалось, тривав етап становлення. Ми вдячні Романові за те, що він зробив для РБК: популяризацію і піар агентства, сприяння відкриттю прес-центру «РБК-Україна», а також те, що «РБК-Україна» зараз чують, бо наш радіопродакшн, який працює для різних регіонів – теж його заслуга. Завдання, які були на нього покладені, Роман Скрипін виконав».

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

За словами Йосипа Пінтуса, посади медіа-директора в «РБК-Укаїна» більше не існуватиме, а розвитком та піаром компанії займеться Дмитро Розенфельд. Також пан Пінтус повідомив, що Роман Скрипін залишатиметься його позаштатним радником.

Посаду медіа-директора «РБК-Україна» Роман Скрипін обіймав з серпня 2006 року. До травня 2006 року він був шеф-редактором 5 каналу, біля витоків якого стояв разом із Андрієм Шевченком та Євгеном Глібовицьким. Також із жовтня 2007 року Роман Скрипін має власну щотижневу програму на «Радіо Свобода».

Дмитро Розенфельд з осені 2006 року був віце-президентом Національної телекомпанії України. До його компетенції належала сфера маркетингової діяльності. Роботу на телебаченні розпочав у 1998 році, створивши і очоливши службу маркетингу і аналітики телеканалу СТБ. Викладав у Міжнародному Соломоновому університеті, консультував регіональні та національні телекомпанії, розробляв маркетингові та аналітичні проекти для телеканалів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео