23 Фев 2022, 15:34

Rocket закриває свою діяльність у країнах Європи

Українська компанія Rocket згортає діяльність у країнах Європи та продовжує оптимізувати бізнес в Україні.

До цього Rocket працювала у містах Нідерландів, Франції, Португалії, Іспанії, Угорщини та на Кіпрі.

Основною причиною стала відсутність належного обсягу інвестицій.

«Нам прикро повідомляти про зупинку діяльності в Європі. Бренд Rocket створила чудова команда, яка змогла вивести продукт в ТОП-7 найбільш завантажуваних застосунків для доставки їжі в Європі, побудувати якісні відносини з партнерами, кур’єрами та клієнтами. Ми створювали проект родом з України, який може бути успішним не лише у нашій країні, але й на ринках ЄС і показати, що в Україні вміють робити класні проекти. Сьогодні ми робимо все можливе, щоб зберегти бізнес в Україні і продовжити розвиток», – коментують Олексій Юхимчук та Станіслав Дмитрик, кофаундери Rocket.

Компанія продовжить працювати в Україні. Віднедавна Rocket змушена перейти на самозабезпечення, тому основним завданням команди є утримання проекту на плаву. Власники компанії продовжать пошуки інвестора, щоб зберегти українську частину бізнесу. 

Для збереження бізнесу в Україні компанія мінімізувала витрати, оптимізувала розміри команд, скасувала послугу нічної доставки. Вартість доставки залишається такою ж.

Як запевняють у компанії, працівники, які змушені покинути команду, отримують допомогу. Їм допомагають скласти резюме HR-спеціалісти, надають рекомендації та проводять кар’єрні консультації та коуч-сесії.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео