22 Июн 2007, 07:27

Рінат Ахметов виграв суд у швейцарської газети

Рінат Ахметов виграв суд у швейцарської газети

Швейцарська газета Neue Zuricher Zeitung (NZZ) опублікувала спростування своєї статті "Український футбол як відображення політики" від 16 травня, а її редактори принесли Ахметову вибачення.

Цю інформацію підтвердили адвокати Ріната Ахметова Марк Макдугал (Mark MacDougall) та Рендольф Теслік (W. Randolph Teslik).

Представники провідної міжнародної юридичної фірми Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP, вважають, що редактори газети відповідально підійшли до визнання того, що інформація, надрукована про Ахметова, була абсолютно неправдивою та не мала під собою фактичної бази.

У тексті спростування зазначено, що опублікована 16 травня у газеті Neue Zuricher Zeitung стаття "Український футбол як відображення політики" малює читачу неправдиву картину Ріната Ахметова.

Видання публічно визнає, що зв'язок між Ахметовим, президентом футбольного клубу "Шахтар" (Донецьк) та організованою злочинністю в Україні відсутній, а економічні успіхи Ахметова не засновані на злочинно здобутому первинному капіталі.

Нарешті, у спростуванні своєї попередньої статті NZZ зазначає, що вбивство журналіста Ігоря Александрова не пов'язане з діяльністю Ахметова.

Адвокати Ахметова зазначили, що його добре ім'я є дуже важливим для нього самого, для його родини, а також для громадян України, яким він служить як народний обранець.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео