18 Май 2021, 11:14

Як підняти показники у 5-10 разів за домопогою реклами, яку не затвердив би жоден клієнт

Злет показників у 5—10 разів з початку рекламної кампанії та стабільне плато, що втричі-вчетверо перевищувало показники до неї, — такі були результати осінньої комунікації бренду OVO, яку розробили у Fedoriv Agency.

OVO — український стартап з доставляння овочів, який улітку 2020 року отримав янгольські інвестиції від Fedoriv Group. Інвестиції в групі компаній розглядають як smart money: «Фінанси, нетворкінг, паблісіті й нетривіальні креативні вирішення», — пояснює голова групи Андрій Федорів.

«Треба бути божевільними, неоднозначними, викликати питання… Ми хочемо зробити рекламу, яку нам би не затвердив жоден клієнт», — так Андрій Федорів поставив завдання дизайнерам агентства. Так від зображень морквинки на колесах перейшли до гуманізованих овочів і після довгих нічних листувань герой OVO міцно став на ноги в айдентиці бренду: нахабний помідор з великими очима був готовий працювати.

Для комунікації час вибирали свідомо: осінь, за два дні до початку місцевих виборів. «У рекламі дуже важливо розуміти контекст. Не просто, що ви намалюєте, а й коли, де та як це з’явиться. Наші прекрасні помідори з’явилися практично замість політиків усього на сім днів», — коментує Андрій Федорів у Fedoriv Vlog. Нахабний помідор OVO в компанії з іншими овочами після масованої політичної реклами був помітний, як новорічна ялинка на Марсі, — і кількість замовлень на сайті злетіла в 5—10 разів, говорять засновники компанії.

Після закінчення комунікації показники компанії виявилися в середньому втричі-вчетверо вищими за ті, що були до неї. Стартап привернув увагу великої інвесторської компанії та вже восени 2020-го закрив новий раунд фінансування.

«Для мене цікавий досвід — динаміка, — каже Андрій Федорів. — Якщо дивитися на компанію серпня-вересня — це перша компанія. Якщо подивитися на компанію в листопаді — це вже друга компанія. Якщо подивитися на неї всього лише в середині березня — це вже взагалі третя компанія! Класичний бізнес за такий період встигає лише прокинутися та почистити зуби».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео