Рада інституційних реформ розпочала проект #Бізнес_Реанімація
25 Мар 2020, 14:09

Рада інституційних реформ розпочала проект #Бізнес_Реанімація

Рада інституційних реформ, яка об'єднує експертів у сфері фінансів, права, менеджменту і представників підприємництва, розпочала проект #Бізнес_Реанімація на підтримку малого й середнього бізнесу. До діалогу запрошено підприємців, які потерпають від карантинних обмежень й кризи, але продовжують боротися за життя своїх компаній. Планується, що результатом такої співпраці будуть напрацьовані ініціативи з порятунку цього сегмента бізнесу, який у 2019 році забезпечував 55% ВВП України, й відповідні звернення до органів влади. 

Проект #Бізнес_Реанімація реалізується за участю Клубу соціально-відповідального бізнесу, а також компаній-представників малого бізнесу: відео продакшн студії Cinemagic Video Production та cтудії графічного дизайну і оформлення комунікацій WHY NOT GROUP. 

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь

Рада інституційних реформ створювалася, щоб працювати над вдосконаленням податкової системи й законодавства, підвищенням податкової культури громадян. Але ситуація з поширенням COVID-19 в Україні й запроваджені карантинні заходи сформували для організації новий порядок денний. Вже зараз зрозуміло: масових банкрутств та зникнення компаній, особливо підприємств малого та середнього бізнесу, не уникнути.

«Експертам, підприємцям, органам влади сьогодні слід згуртуватися навколо питання порятунку вітчизняного бізнесу. Особливої уваги потребують малі й середні підприємства. В Україні їх близько 2 мільйонів. Майже 1,5 мільйони ФОП. Крах цих двох категорій стане для української економіки катастрофою», — зазначає голова Ради інституційних реформ Олександр Кучеренко.

На своєму офіційному пабліку у Facebook Рада інституційних реформ запропонувала підприємцям поділитися до 2 квітня 2020 року конструктивними пропозиціями щодо заходів підтримки з боку держави, яких за цих форс-мажорних обставин потребуєте малий та середній бізнес, а також власними «рецептами виживання» підприємств в умовах надзвичайної ситуації.

«На основі ваших пропозицій ми підготуємо звернення до органів державної влади. Й будемо вимагати, щоб вас почули! Адже ті антикризові дії, які вже застосовуються в країні сьогодні, допомагають здебільшого великим компаніям, — підкреслив Олександр Кучеренко. — Тим паче, що ми впевнені: ви не тільки чекаєте підтримки від держави, а й самі активно дієте!» 

Пропозиції до органів влади й власні «рецепти виживання» з фото-ілюстраціями підприємці можуть надсилати

  • електронною поштою на адресу: [email protected]
  • в Messenger офіційного пабліка Ради інституційних реформ у Facebook. 

 

Расскажите друзьям про новость