15 Май 2020, 11:28

PUMA та студенти Central Saint Martins створили колекцію про світ без води

Бренд PUMA випустив колаборацію з відомим коледжем дизайну Central Saint Martins, присвячену нестачі питної води на Землі. 

Колекція отримала назву Day Zero — нульовий день, день, коли людство повністю втратить воду. У колаборації зі студентами британського коледжу PUMA підіймає екологічні питання, зокрема нестачу питної води на планеті і нагадує про наслідки безвідповідального споживання. 

Речі натхненні потенційним майбутнім, у якому люди вимушені добувати ресурси для виживання, тому речі виконані в утилітарному стилі і доповнені функційними елементами — накладними кишенями і додатковими застібками. 

У принтах використані мапи водокористування Кейптауна і рукописні каракулі «Water Runs Dry» («вода висихає») та «No Habitat» («немає, де жити»), що нагадують постапокаліптичний щоденник. А у кампейні немає моделей — тільки цифрові аватари.

Для створення колекції обрані тільки нефарбовані матеріали і тканини із цифровими принтами та кольорами. Це скорочує використання хімічних речовин у виробництві.

Лінія одягу включає довгу та вкорочену куртки, футболки, худі, топи, шорти, спідницю і легінси. Взуття з колаборації представлене класичними моделями PUMA: Future Rider, Ralph Sampson та RS-X3 з елементами яскравих кольорів, хайкінговими шнурівками та вишитою неоном мапою світу.

Колекцію Day Zero також доповнили лінійкою аксесуарів. Серед них — поясні сумки, рюкзаки, кепки й кепки з балаклавою для польових умов.

Колаборація доступна онлайн з 14 травня в офіційному магазині PUMA.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео