22 Сен 2009, 10:00

Publicis Groupe Ukraine створив новий підрозділ – DIGITAS

Найбільший в країні комунікаційно-рекламний холдинг Publicis Groupe Ukraine створив новий підрозділ – цифрове агентство повного циклу DIGITAS

Publicis Groupe Ukraine створив новий підрозділ – DIGITAS

Найбільший в країні комунікаційно-рекламний холдинг Publicis Groupe Ukraine створив новий підрозділ – цифрове агентство повного циклу DIGITAS. Інвестиції в цей напрямок планувалися вже рік тому, але стали можливими лише зараз, коли ситуація в українській економіці та рекламній галузі зокрема стабілізувалася.

Генеральний директор Publicis Groupe Ukraine Олег Попенко вважає, що
DIGITAS – це прототип агентства майбутнього, здатного відповісти на головні виклики рекламної галузі: обвал ефективності прямої реклами та перетікання аудиторій масових медіа в інтернет, де вони розпорошуються поміж тисяч і тисяч переважно нішових ресурсів.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

DIGITAS у світі – лідируюче цифрове агентство з 30-річним досвідом роботи на найрозвиненіших ринках, яке з 2007 року належить Publicis Groupe. Розроблені агентством інструменти та досвід рекламних кампаній заклали підвалини для швидкого і успішного початку роботи компанії в Україні.

Очолив український DIGITAS Максим Макаренко, який останні чотири роки керував агентством «Ехо», а до цього збагатився досвідом в командах Provid/BBDO, Initiative Media, Actis/Armitage. “Завдання, яке стоїть перед DIGITAS – поставити інтернет, мобільні та інші новітні цифрові технології на службу клієнтам Starcom і MediaVest, вирішуючи при цьому увесь спектр завдань, пов’язаних із стратегічним плануванням кампаній, баїнгом та розміщенням реклами.” — каже Максим.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео