14 Авг 2008, 14:23

Псой Короленко дав слово колумніста газеті «Хрещатик»

Відомий автор і виконавець пісень, філолог, критик Псой Короленко став колумністом газети «Хрещатик» (Київський Медіа Холдинг)

Псой Короленко дав слово колумніста газеті «Хрещатик»

Відомий автор і виконавець пісень, філолог, критик  Псой Короленко став колумністом газети «Хрещатик» (Київський Медіа Холдинг). У сьогоднішньому номері газети опублікована перша колонка. Звичайно (чого ще чекати від російського колумніста) про помаранчевий Майдан.
 

Псой Короленко є викладачем Московського державного університету, виступаючи при цьому на клубній і університетській сцені в Росії і за кордоном. Зокрема, він регулярно гастролює по США і дає концерти в московському клубі «Проект ОГІ». У своїх виступах Псой Короленко експериментує із самими різними пісенними традиціями, співає на 6-7 мовах. Головним чином це російська, ідиш, англійська та французька мови, а також змішані кілька мов одночасно.

 

Нагадаємо, що в середині минулого місяця Псой Короленко на запрошення Київського Медіа Холдингу виступив у київському клубі «Hlib», а також у благодійному центрі «Стефанія» у рамках проекту «Бомжарт», що проходив також при активній підтримці Київського Медіа Холдингу.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Виступ Псоя Короленка перед людьми без певного місця проживання викликав широкий відгомін серед людей мистецтва. Про своє бажання брати участь у проекті «Бомжарт» висловили багато відомих українських художників. Так, Олександр Ройтбурт і гурт «Р.Е.П.» вже готують роботи на тему проблеми безпритульних людей для того, щоб вже в жовтні місяці виставити їх спільно з роботами учнів ізостудії центру «Стефанія» у галереї «Лавра», звернувши, таким чином, увагу громадськості на проблему безпритульних людей.

 

На сьогодні колумністами газети «Хрещатик» вже є Андрій Курков, Анатолій Кінах, Мирослав Попович, а також багато інших відомих діячів науки, культури, мистецтв.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео